Dolu Oyuncak
Cese Toys Kampanya 1

Ahmet Alioğlu : “Pandemiye rağmen hız kesmedik”

OYDER eski başkanlarından Ahmet Alioğlu : "Oyuncak sektörünün gelişmesinde OYDER’e büyük görev düşüyor" dedi.

21

OyuncakHaber.com olarak Türkiye Oyuncakçılar Derneği’nin (OYDER) seçimli genel kurulunda eski yönetim kurulu başkanlarından Ahmet Alioğlu ile özel röportaj yaptık.

Alioğlu, OYDER’in oyuncak sektörüne katkılarından bahsederek, “OYDER olarak bizlere büyük görevler düşüyor” dedi.

Oyuncak sektörü pandemide hız kesmedi

Alioğlu şu değerlendirmelerde bulundu :

“Malumunuz olduğu üzere yaklaşık 1 yıldır pandemi ile mücadele ediyoruz. Salgının daha ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Sadece en az zararla bu sürecin bitmesini umuyoruz. Birçok sektör pandemiden olumsuz etkilendi. Biz oyuncakçılar sektör olarak pandemiden en az etkilenen sektörlerin başında geliyoruz. Tabii ki dularımız tüm dünya ve ülkemiz ile birlikte.

OYDER’e büyük görev düşüyor

Bugün burada OYDER’in seçimli genel kurulunu gerçekleştiriyoruz. Burada pandemi olmasına rağmen çok güzel ve anlamlı bir kalabalık var. Buraya gelen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Sektörün gelişmesinde OYDER’e büyük ödev ve görevler düşüyor. Bizler bu ödev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz.

OYDER büyüdükçe sektör de güçlenecek

OYDER büyüyüp geliştikçe sektörümüz de gelişecek. Sektörümüzün daha nitelikli, daha yaratıcı ve daha inovatif ürünler  geliştirmesinde, sektörel bilincin oluşmasında OYDER’e iş düşüyor. Bizler de bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.”

Ahmet Alioğlu ile yaptığımız röportajı hemen aşağıda izleyebilirsiniz

Yoruma kapalı.