Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Fatoş Oyuncakları yeniden gelecek mi?

Ünlü şair Sunay Akın, tarihimize ışık tutmaya devam ediyor. İşte O Çocuk adlı youtube programında Sunay Akın bir dönemin Fatoş Oyuncakları sahibesi sayın Fatoş İnhan ile eşsiz bir program gerçekleştirdi.

70

Ünlü şair Sunay Akın, tarihimize ışık tutmaya devam ediyor. İşte O Çocuk adlı youtube programında Sunay Akın bir dönemin Fatoş Oyuncakları sahibesi sayın Fatoş İnhan ile eşsiz bir program gerçekleştirdi. Programında Sunay, Fatoş Oyuncakları’nı tarihsel süreç içerisinde ele aldı.

Fatoş Oyuncakları’nın hikayesi

Amerika’dan dönen babasını karşılamak için hava alanına giden küçük bir kız çocuğu. Babasını beklerken başka bir kız çocuğunun elinde çok güzel bir oyuncak bebek görüyor ve kendisinin de öyle bir bebeği olmasını istiyor. Bilmiyor ki babası, kızına aldığı bebeği gümrükten geçirebilmek için başka bir çocuğa vermiş. Bilmiyor ki o bebek kendisini nasıl mutlu ettiyse, büyüdüğünde kendi adıyla çıkaracağı oyuncaklarla o da yüzlerce, binlerce çocuğu mutlu edecek. İşte o çocuk, Fatoş İnhan. Sunay Akın’ın; Fatoş Oyuncakları’nın kurucusu Fatoş İnhan ile kariyeri ve oyuncaklar üzerine gerçekleştirdiği bu samimi sohbeti sizler de youtube’dan mutlaka izleyiniz. ~ İşte O Çocuk serisinde, Sunay Akın’ın her hafta bir dostunu konuk ederek İstanbul Oyuncak Müzesi’nde gerçekleştirdiği sohbetler aynı zamanda tarihe ışık tutması açısından da son derece önemli. Sanatın her alanına, ülke gündemine, geçmişe ve geleceğimize dair kıymetli ve bir o kadar keyifli sohbetleriyle ve birbirinden renkli ve değerli konuklarıyla Sunay Akın’ın samimi sohbetlerini kaçırmamak için youtube kanalına abone olmanız yeterli.

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.