Dolu Oyuncak

Neden bultak puzzle oyuncaklar tercih etmelisiniz?

Çocuklara oyuncak seçiminde oldukça zorlanabiliyoruz. Hem eğitici hem de eğlenceli oyuncaklar her zaman ilk seçimimiz oluyor. Bultak oyuncak çeşitleri de eğlenirken öğreten özelliğiyle hem çocukların hem de biz ebeveynlerin gönlünü fethediyor.

Çocuklara oyuncak seçiminde oldukça zorlanabiliyoruz. Hem eğitici hem de eğlenceli oyuncaklar her zaman ilk seçimimiz oluyor. Bultak oyuncak çeşitleri de eğlenirken öğreten özelliğiyle hem çocukların hem de biz ebeveynlerin gönlünü fethediyor.

Neden Bultak Puzzle Oyuncaklar Tercih Etmelisiniz?

Bultak puzzle adıyla da anılan bultak oyuncaklar, birçok çeşidiyle çocuklara keyifli vakit sunmaya devam ediyor. Özellikle 0-3 yaş arası çocukların ilgisini çeken bultak puzzle çeşitleri, çocuklara; renkleri, geometrik şekilleri ve sayıları kolayca öğretiyor.

Bebek bultak oyuncaklar ise sadece bunlarla sınırlı kalmayıp onlara; sebep sonuç ilişkisi kurmayı da oyun içinde sunuyor.

Neden Bultak Puzzle Oyuncaklar Tercih Etmelisiniz?

Bultak puzzle oyuncaklar oldukça geniş seçeneğe sahip olmakla birlikte bebeğinizin pek çok yeteneğini ortaya çıkarıyor. Bultak oyuncaklar; problem çözmeyi, renkleri, şekilleri tanımayı ve büyük-küçük gibi kavramları çocuklara oyunlarla öğreterek temel bilişsel beceriyi geliştirirler. Yaptıklarının anlatırken de dil becerilerini geliştirirler. Bultak puzzle oyuncaklarla kimi zaman boşluğa uygun geometrik şekli kimi zamansa aynı renkteki cisimleri birleştirme gibi oyunlar oynayan çocuklar bu süreçte ince motor becerilerini geliştiriyorlar. Bir blok inşa etmek veya bultak ahşap puzzle seçenekleriyle aktiviteler yapmak bebeğinizin gelişiminde oldukça etkilidir.

Çeşit Çeşit Bultak Oyuncakları Stil Oyuncak’ta

Stil Oyuncak ailesi olarak birbirinden renkli ve çeşitli bultak oyuncakları ile çocuklarınıza sınırsız eğlence sunmayı amaçlıyoruz. Her seviyeye ve yaşa hitap eden, bebeğinizin gelişimine uygun aktiviteler sunan bultak oyuncak Stil Oyuncak’ta sizleri bekliyor! Çok eğlenceli ve bir o kadar da yaratıcı olan bultak puzzle fiyatlarına ve alternatiflerine gelin birlikte göz atalım.

Dede 03416 Tamir Set Bul-Tak Kova

Küçük beylerin oldukça ilgisini çekecek olan Dede bultak kovalı tamir seti ile oldukça eğlenceli vakit geçirmeyi vaad ediyor. Rengarenk şekilleri ve özel tasarımıyla da güvenli aktivite saatleri sunuyor.

Tamir Set Bul-Tak Kova ürün özellikleri;

·12 ay ve üzeri çocuklar için uygundur.
·10 parçadan oluşmaktadır.
·Çocuklarınızın motor becerilerini geliştirir.
·Duyusal yeteneklerini geliştirir.
·Problem çözme yeteneklerini geliştirir.

Woody ahşap bultak oyun seti ile çocuklar geometrik şekilleri kolayca öğreniyor!

Kare, dikdörtgen, daire, yıldız, artı işareti ve üçgen gibi şekilleri çocuğunuz eline aldığı anda hangi bölüme gelmesi gerektiğini düşünmeye başlayacak, bu sayede mantık yürütmeyi başaracak.

18 ay ve üzerindeki çocukların oyun saatlerine eklenebilecek olan bu set okul öncesi dönemde çocukların öğrenme becerisi kazanmalarına yardımcı oluyor.

Dede Bul Tak Küp 02209

Çocuğunuz eğlenirken öğrenmesini, keyifli vakit geçirirken becerilerini geliştirmek için Dede Bultak Küp tam da aradığınız oyuncak!

Bul tak oyuncakları içerisinde çocukların oldukça beğendiği ve eğlenerek oynadığı bu aktivite, 12parça renkli şekiller ve bu şekillerin gireceği 6 parça küpten oluşuyor.

Dede Bultak Küp rengârenk yapısı ve farklı şekilleri ile çocuklarınıza renkleri ve şekilleri kolayca öğretiyor. Çocuklar, şekilli bultak oyuncaklarla eğlenirken aynı zamanda geometrik şekilleri de öğrenecekler.

Dede Bultak Küp oyunu ile çocuklarınızın motor becerileri, duyusal yetenekleri ve problem çözme yeteneklerini geliştiriyor.

Dede Papatya Bultak 01930

Bebeğinizin gelişimini 22 parçalık dede papatya bul tak setiyle destekleyebilirsiniz.

18 aydan büyük bebekler için uygun olan bu set içerisinde farklı çeşitlerde parçalar yer alıyor.

Bebeğiniz parçaların yerini buldukça kendine güven duymaya başlayacak ve bu set eğlenceli bir şekilde bebeğinizin gelişimini destekleyecek.

Canlı renkleri sayesinde Dede Papatya Bul Tak seti oyunların başkahramanı olmaya aday! (stiloyuncak)

OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.