Dolu Oyuncak

Oyuncak alırken yaş faktörünü dikkate alın

Oyuncak alırken yaş faktörünü dikkate alın. Oyuncaklar yaş gruplarına göre oluşturuluyor. Çocukların ilgi ve yetenekleri de birbirinden farklıdır. Bu durum çocuğa alınacak oyuncak için çocuğun karakterinin göz önünde bulundurulmasını daha da önemli bir seviyeye yükseltir.

Oyuncak alırken yaş faktörünü dikkate alın. Oyuncaklar yaş gruplarına göre oluşturuluyor. Çocukların ilgi ve yetenekleri de birbirinden farklıdır. Bu durum çocuğa alınacak oyuncak için çocuğun karakterinin göz önünde bulundurulmasını daha da önemli bir seviyeye yükseltir. Örneğin herhangi bir sebeple bir çocuk fazla ışık veya gürültüden hoşlanmayabilir ve hatta böylesi durumlardan korkabilir. Yaşı oynamaya müsait diye bu özellikleri bulunan bir oyuncağı çocuğa vermek, yapılacak büyük yanlışlardan birisi olacaktır.

Büyük yanlış

Yaşı oynamaya müsait diye bu özellikleri bulunan bir oyuncağı çocuğa vermek, yapılacak büyük yanlışlardan birisi olacaktır.

Her oyuncak her çocuğa uygun olmayabilir

Her oyuncak her çocuğa uygun olmayabilir. Çocuklarınızın yaşlarına, beğenilerine ve kişiliklerine uygun oyuncaklar tercih edin.

Oyuncaklar çocukların mutluluk kaynağı oluyor

Oyuncakların çocuklara mutluluk verdiği ve onlara mutluluk sağladığını unutmamak gerekiyor.

OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.