Dolu Oyuncak

Oyuncaksız çocuk kalmasın diye mücadele ediyorlar

Oyuncaksız çocuk kalmasın diye mücadele eden birden fazla STK, kişi ve kurum var. Ülkemizde çocuk başına düşen oyuncakların yetersiz olmasından dolayı, "oyuncaksız çocuk kalmasın" mottosu ile anlamlı bir şekilde mücadele veren tüm arkadaşları ve kurumları bizler de can-ı gönülden kutluyoruz.

47

Oyuncaksız çocuk kalmasın diye mücadele eden birden fazla STK, kişi ve kurum var. Ülkemizde çocuk başına düşen oyuncakların yetersiz olmasından dolayı, “oyuncaksız çocuk kalmasın” mottosu ile anlamlı bir şekilde mücadele veren tüm arkadaşları ve kurumları bizler de can-ı gönülden kutluyoruz.

Oyuncaksız çocuk kalmasın

Oyuncaksız çocuk kalmasın adında aslında bir de dernek var. Bu dernek ilk önce oyuncak amaçlı işe başlamış olsa da şimdilerde giysiden gıdaya kadar birçok alanda yardımlarda bulunuyor.

Çocuksuz oyuncak kalmasın

Muhsin Abi diye bildiğimiz, Muhsin Şaşmaz ise konuyu sosyal medyada çok daha fazla ilerletti. Çocuksuz oyuncak kalmasın diyen Muhsin Abi, karavanı ile dolaşarak çocuklara en güzel hediyeleri sunuyor.

Oyuncaksız çocuklar için

Her şeyin oyuncaksız çocuklar için olduğunu ifade eden Oyuncaksız çocuklar platformu da bu uğurda mükemmel işlere imza atıyor.

Adımız duyulmasın

Adlarının duyulmamasını isteyen birden çok kişi ve kurum da var. Adı bizde saklı bu kişi ve kurumlara da çocuklarımız adına sonsuz teşekkür ederiz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.