Dolu Oyuncak

Ponicio Toys, Sinop’tan tüm dünyaya üretim yapacak

Polesie TR Oyuncak üretimine son hızla devam ediyor. Bünyesine yeni kattığı, yeni oyuncak modellerini yeni markası olan Ponicio olarak üretmeye başladı. Firma aldığı karar ile bundan sonraki üretimini Ponicio markalı olarak yapacağını açıkladıktan sonra yeni ürün çeşitlerini üretim bantlarına almış oldu.

Polesie TR Oyuncak üretimine son hızla devam ediyor. Bünyesine yeni kattığı, yeni oyuncak modellerini yeni markası olan Ponicio olarak üretmeye başladı. Firma aldığı karar ile bundan sonraki üretimini Ponicio markalı olarak yapacağını açıkladıktan sonra yeni ürün çeşitlerini üretim bantlarına almış oldu. Yapılan açıklamada kurucu ortaklardan olan Belaruslu firma ile yolların ayrıldığını ve bundan sonraki süreçte yeni oluşturulan ürün çeşitlerinin her zaman olduğu gibi çocukların gelişimine yardımcı ve çocuk sağlığına uygun olacak şekilde tasarlanmış oyuncaklardan oluşacağını belirttiler. Daha önceki üretimlerde kullanılan Polesie markası yerine tüm hakları firmada olan yeni marka Ponicio olarak devam edilecek.

Sinop’tan tüm dünyaya ihracat yapacak

Amaçlarının Sinop’tan tüm dünyaya ihracat yapmak olduğunu ifade eden Ponicio yetkilileri, yatırım odaklı olduklarını ifade ettiler. Ponicio yetkilileri, “Ülkemiz adına katma değer sağlamak ve bayrağımızı tüm dünyada ihracatla birlikte dalgalandırmak istiyoruz. Sinop’tan tüm dünyaya oyuncaklarımı göndermek istiyoruz. Sinop’u deyim yerindeyse oyuncak başkenti yapmak arzusundayız. Var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Kalite olmazsa olmazımız

Ponicio Toys olarak kalitenin kendileri için olmazsa olmaz olduğunu ifade eden yetkililer, “Kalite bizden sorulur diyoruz. Kendi çocuklarımızın oynamayacağı bir oyuncağı başka çocuklara vermeyiz diyoruz. Çocukların kaliteli oyuncaklarla oynaması gerektiğine inanıyoruz. Kalitenin tesadüf olmadığının bilinci ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandılar.

Yatırım odaklıyız, yeni yatırımlarımız olacak

Yatırım odaklı olduklarını ifade eden Ponicio Tosy yetkilileri, “Ülkemiz adına katma değer sağlamak bizim en büyük hedefimiz. Ülkemiz topraklarından kazandıklarımızı yine bu topraklara yatırım olarak vermeyi hedefliyoruz. İlerleyen zamanlarda Yeni yatırımlarımız olacak” vurgusunda bulundular.

Ahmet Doğan-ÖZEL HABER

OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.