Cese Toys Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Amazon’da 2020’de en çok hangi oyuncaklar satıldı?

Amazon, 2020 yılında platform üzerinden en çok satılan oyuncaklardan yola çıkarak hazırladığı "2020'nin en iyi oyuncakları" listesini açıkladı.

96

Amazon, 2020 yılında platform üzerinden en çok satılan oyuncaklardan yola çıkarak hazırladığı “2020’nin en iyi oyuncakları” listesini açıkladı. Online alışveriş devinin kendi bünyesinde bulunan uzman bir oyuncak ekibi tarafından hazırlanan liste için seçilen oyuncaklar genel olarak; Tv-Film-Video Oyun karakterleri ve Sürpriz-Kutudan Çıkarma temalı oyuncaklardan oluşuyor.

Amazon, 2020'nin en iyi oyuncaklarını açıkladı

Listede yoğun olarak Klasik ve Retro oyuncakların bulunması dikkat çekiyor. Mattel’in ikonik bebeği Barbie, yeniden popüler olmaya başlayan Geleceğe Dönüş ve Süper Mario oyuncakları, Star Wars ve tabii ki tüm zamanların efsane oyuncağı Lego listede başı çekiyor. Amazon İngiltere, Star Wars’un oyuncaklar kategorisinde hala en çok aranan anahtar kelimelerden biri olduğunu ve Disney+’da yayınlanan “Star Wars The Mandalorian” dizisinin çocuklar tarafından müthiş bir ilgiyle izlendiğine dikkat çekiyor. Muhtemelen Lego’nun “The Mandalorian™ Bounty Hunter Transport 75292” ürünü de bu sebeple listede yer alıyor. Ayrca Child Animatronic Edition, nam-ı diğer “Bebek Yoda” ise en sevimli karakterler arasında zirvede yer alıyor.

Amazon’un Noel 2020 için en iyi oyuncaklar listesinin içerisinde Türkiye’de de satışı bulunan oyuncaklar mevcut olmasına rağmen, listedeki çoğu ürün ne yazık ki ülkemizde satışa sunulmuyor.

İşte 2020’nin en iyi 10 oyuncağı;

Barbie’nin Yemek Arabası Oyun Seti GMW07
LOL Surprise OMG Remix Honeylicious Fashion Doll
Uno Showdown Oyun Kartları
VTech KidiZoom Studio
Lego Star Wars The Mandalorian Bounty Hunter Transport Starship 75292
Playmobil Back to the Future DeLorean
Star Wars The Child Animatronic Edition Baby Yoda
Spin Master PAW Patrol Dino Rescue Dino Patroller Özel Chase ve T-Rex Figürlerini içeren Motorlu Ekip Aracı
Spin Master Present Pets
Lego Super Mario 71360 Mario İle Maceraya Başlangıç Seti

Kaynaklar;
https://www.msn.com/en-gb/cars/news/amazon-s-top-12-toys-for-christmas-2020-revealed/ss-BB19BuyR
https://www.toynews-online.biz/2020/10/01/amazon-reveals-its-own-top-toys-for-christmas-2020-list/

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.