Dolu Oyuncak

Çocukların futbola bakışını değiştiren FC Mezzi serisi Audioteka’da

455

Futbol elbette ölüm kalım meselesi değil… Bundan çok daha ciddi bir şey! Ülkesi Danimarka’da Kültür Bakanlığı tarafından Çocuk Kitapları Ödülü’ne layık görülen ünlü yazar Daniel Zimakoff ‘un 5 kitaptan oluşan FC Mezzi serisi, Audioteka aracılığı ile sesli kitap olarak çocuklarla buluşuyor.

Jake, Nick ve Peter sıkı dostlar ve en sevdikleri şey futbol… Aynı kulüpte oynuyorlar. Jake ve Nick birinci lige çıkacaklar. Çok heyecanlılar! İlk iki maçlarına yedek kulübesinde başladılar. Sonra Jake oyuna alındı, ama uzun süre oynama şansı olmadı. İkinci maçın son on dakikasında ise ikisi de hâlâ maça girmemişti. İşte o zaman Jake önemli bir karar verdi. Bu karar sonucunda kendi takımları FC Mezzi’yi kurdular.

 

Danimarkalı ünlü yazar Daniel Zimakoff’un 5 kitaptan oluşan bu serisinde futbol sevdalısı çocukların hazırlık maçlarına, turnuvalarına, eski ve yeni dostluklarına ve elbette aşka şahit olacağız. Serinin tüm kitapları Audioteka’da sesli kitap olarak dinlenmeye başlandı. SAGA Egmont’un yayınladığı, Arif Mustafa Güney’in seslendirmesiyle hayat bulan FC Mezzi serisi, Audioteka dinleyicilerine futbolun etrafında dönen, sevgi, dostluk ve futbolla ilgili kalbinizi ısıtacak bir hikâye vaat ediyor.

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.