Dolu Oyuncak

Enhoş Oyuncak, en hoş oyuncakları ile 2022’de ses getirmeye devam ediyor

Enhoş Oyuncak, en hoş oyuncakları ile 2022'de ses getirmeye devam ediyor. En sevilen oyuncakların başında gelen ve sektörümüze uzun yıllardır hizmet veren Enhoş Oyuncak, oyuncak sektöründe yatırımları ile göz dolduruyor.

199

Enhoş Oyuncak, en hoş oyuncakları ile 2022’de ses getirmeye devam ediyor. En sevilen oyuncakların başında gelen ve sektörümüze uzun yıllardır hizmet veren Enhoş Oyuncak, oyuncak sektöründe yatırımları ile göz dolduruyor. Enhoş Oyuncak, birbirinden özel ürünleri ile farkını ortaya koyuyor.

Enhoş Oyuncak 2022’de de yatırım odaklı büyüyecek

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de yatırım odaklı büyüyeceklerinin özenle altını çizen Enhoş Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tüvar, “Enhoş Oyuncak, üretim denilince akıllara gelen firmaların başında bulunuyor. Bu zamana kadar hep üretimden yana tavrımızı koyduk. Bundan sonra da üretimlerimiz ile başı çekeceğiz.

Sektörde ENHOŞ OYUNCAK farkını hissettireceğiz

Sektörde Enhoş Oyuncak farkını hissettireceğiz. Enhoş Oyuncak demek üretim, kalite demektir. Markamızı her noktaya vuracağız. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında yatırımlarımız ve ürünlerimizle konuşulmaya devam edeceğiz” dedi.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.