Dolu Oyuncak

Oyuncak perakendecisi isyanda: 40 liraya sattığım oyuncak 130 lira oldu

Oyuncak perakendecisi isyanda: 40 liraya sattığım oyuncak 130 lira oldu. Türkiye'de son dönemlerde her ürüne, her hizmete art arda zam geldi. Bu durumda oyuncak piyasası da nasibini aldı.

135

Oyuncak perakendecisi isyanda: 40 liraya sattığım oyuncak 130 lira oldu. Türkiye’de son dönemlerde her ürüne, her hizmete art arda zam geldi. Bu durumda oyuncak piyasası da nasibini aldı.

Anne babalar mağazaya gelip elleri boş dönüyor

Oyuncak perakende esnafı, anne babaların mağazaya gelip ellerinin boş dönmesinden dertli. Artık oyuncak almanın lüks olduğunu ifade eden perakendeciler, bu durumun  sürdürülebilir olmadığının özenle altını çiziyorlar.

40 liraya sattığım oyuncak şu an 130 TL

40 liraya satılan oyuncağın şu an 130 TL olduğunu söyleyen oyuncak perakendecileri bu durumun nereye kadar gideceğinin de merak konusu olduğunu ifade ettiler.

Sorunların çözülmesi gerekiyor

Her gün yeni zamlarla müşterileri ile karşı karşıya kaldıklarını ifade eden perakendeciler, maliyetlerin her geçen gün artmasından da şikayetçi. Sorunların çözülmesi gerektiğini dile getiren perakendeciler, eski günleri arar olduklarını da vurguluyorlar.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

 

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.