Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Sevilen oyuncu Uğur Arslan; oyuncak dağıttı, çocukların gönlünü kazandı

Oynadığı dizilerde birbirinden önemli karakterlere hayat verdi... Enerjisi, hali, tavrı ile toplumun geniş bir kesiminde sempati uyandıran ünlü oyuncu Uğur Arslan sosyal sorumluluk projeleri ile de herkesin takdirini kazandı.

39

Oynadığı dizilerde birbirinden önemli karakterlere hayat verdi… Enerjisi, hali, tavrı ile toplumun geniş bir kesiminde sempati uyandıran ünlü oyuncu Uğur Arslan sosyal sorumluluk projeleri ile de herkesin takdirini kazandı.

Aney pişir keşkeği dedi ve popülaritesini artırdı

Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un programında “Atem tutem ben seni” türküsü ve “Hesteyem ben ölirem” türküleri ile sosyal medyada haftalarca konuşulma rekoru kıran Uğur Arslan, sempatik tavırları ile herkesin gönlünde apayrı bir yere kondu.

Muhsin Abi ile beraber ‘çocuksuz oyuncak, oyuncaksız çocuk kalmasın’ dedi

Ünlü oyuncu Uğur Aslan, Bursalı çocuklara oyuncak dağıttı… Uğur Aslan, Bursa’daki çocuklara oyuncak dağıttı. “Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” projesi kapsamında çocuklarla bir araya gelen oyuncu, o anları sosyal medya hesabından da paylaştı.
Yargı dizisinin Emir Komiser’i ‘Oyuncaksız Çocuk Kalmasın’ dedi

Yargı dizisinde Eren Komiser’i canlandıran Uğur Aslan, “Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” projesi kapsamında köy çocuklarına oyuncak dağıttı.

Muhsin Abi ile birlikte Panayır Köyü’ne gitti

Çocukların Muhsin Abisi olarak bilinen Muhsin Şaşmaz ile birlikte Bursa’ya giden oyuncu, Panayır Köyü’ndeki çocuklarla bir araya geldi ve onlara götürdükleri oyuncakları verdi.

Uğur Aslan, Bursalı çocuklara oyuncak dağıttı
Projeyle ilgili paylaşımları sosyal medya hesaplarından yaparak sürekli destek olan Uğur Aslan, her köye kendi imkanlarınca oyuncak göndermeyi ihmal etmiyor.

Oyuncaklar çocuklar oynasın diye vardır

Oyuncaklar çocuklar oynasın diye vardır mottomuzla Türkiye’nin ilk ve tek günlük oyuncak haber sitesi olarak hem Muhsin Şaşmaz Abi’mizi hem de ünlü oyuncu Uğur Arslan’ı yürekten kutluyoruz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.