Dolu Oyuncak

Yerli oyuncak üretiminde kalite artıyor

Yerli oyuncak üretiminde kalite artıyor. Türkiye'de oyuncak sektörü kalite odaklı büyümesini sürdürüyor. Kaliteli oyuncaklarla sektör bazından adından söz ettiren ve dünyaya Made In Türkiye damgasını vurmaya hazırlanan sektörümüzde pozitif gelişmeler yaşanıyor.

Yerli oyuncak üretiminde kalite artıyor. Türkiye’de oyuncak sektörü kalite odaklı büyümesini sürdürüyor. Kaliteli oyuncaklarla sektör bazından adından söz ettiren ve dünyaya Made In Türkiye damgasını vurmaya hazırlanan sektörümüzde pozitif gelişmeler yaşanıyor.

Oyuncak sektörümüz kalitesi ile ön planda

 

Oyuncak sektörümüz kalitesi ile ön planda olma yolunda ilerliyor. Kaliteyi üretimin birinci aşaması olarak gören oyuncak sektörü fiyat odaklı rekabetçi yapısı ile de kendi alanını büyütmeye başladı.

Bölgenin oyuncak üssü olabiliriz

Türkiye, özellikle kendi bölgesinde oyuncak üssü olabilir. Bölgenin oyuncak üssü olma yolunda emin adımlarla ilerlemenin önkoşulu ise kuşkusuz kaliteli üretimlerden geçiyor.

Yerli oyuncak üretiminde kalitesel anlamda ilerleme var…!

Yerli oyuncaktaki kaliteli ürerimler, Türkiye’nin bölgesinde oyuncak anlamında çok önemli işlere imza atacağıyla ilgili pozitif yorumları da beraberinde getiriyor. Biz de Türkiye’nin oyuncakta bölgesel üs olacağından eminiz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.