Cese Toys Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Sunman, Teamsterz’ın heyecanlı, hızlı ve yarış dolu dünyasını da çocuklarla buluşturuyor:Haydi sen de kendi “Teamsterz” şehrini yarat!    

Birbirinden farklı modelde araçları, arabaları ve setleriyle çocukların oyun dünyasına heyecan dolu bir soluk getiren Teamsterz, muhteşem maceralar için çocukları bekliyor.

233

Dünyaca ünlü pek çok lisanslı oyuncağı Türkiye’ye getirerek ilklerin temsilcisi olan Sunman, Teamsterz’ın heyecanlı, hızlı ve yarış dolu dünyasını da çocuklarla buluşturuyor.

Metal arabalardan sesli ışıklı arabalara, şehir araçlarından havalı motosikletlere, yarış setlerinden oyun parkurlarına kadar her zevke uygun geniş ürün çeşitliliği sunan Teamsterz, çocukları yeni maceralar için yola çıkarıyor. Rengarenk ve gerçekçi tasarımlarıyla ilgi odağı olan Teamsterz araçlar, sadece çocukların değil, yetişkinlerin de koleksiyonunda yerini alıyor.

Teamsterz, dev kamyonlar, tren ve motorlar, hava ve deniz araçları, renk değiştiren arabalar ve yarış pistleriyle çocuklara kendi oyun dünyalarını inşa etme fırsatı sunuyor. Farklı temalarda tasarlanan oyun setleri, çeşitli mekanizmalarıyla çocukların yeni oyunlar keşfetmelerine ve deneyimlemelerine olanak sağlıyor.

 Çocuklar Teamsterz ile aksiyona doyacak!

 Teamsterz Transporter Kurtarma Oyun Seti, taşıyıcısı, helikopteri, araba ve yol levhalarıyla heyecan dolu kurtarma oyunlarının vazgeçilmezi oluyor. Teamsterz Street Moverz Sesli ve Işıklı Motorize Motosiklet ise yolların en havalısı. Mavi ve turuncu renk seçenekleri olan motosiklet, gerçekçi ses ve ışık efektleri, ayrıntılı detay tasarım özellikleriyle harika yarışlar çıkarıyor. Teamsterz Sesli ve Işıklı Şehir Araçları serisi, polis motoru, helikopter, polis arabası, çöp kamyonu, itfaiye arabası ve ambulans seçeneklerinden oluşuyor. Her biri gerçekçi sesleri, ayrıntılı detay tasarımları ve göz alıcı renkleriyle hayranlarının koleksiyonlarında yerini alıyor. Teamsterz Monster Moverz Robo Shark Sesli ve Işıklı Motorize Köpek Balığı Araba, köpek balığı hızını pistlere taşıyor. Mavi ve yeşil seçenekleri bulunan köpek balığı arabalar, çıkardığı sesler ve hareketleriyle pistlerde askiyon yaratıyor. Heyecanın dozunu artıran Teamsterz Monster Moverz Dino Escape Sesli ve Işıklı Motorize Kamyon ise dinazorları yakalamak için yola çıkmayı bekliyor.

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.