Dolu Oyuncak

Niş İşlerin Adamı Raşit Akar: Gerçekçi ol imkansızı iste… Akar Oyuncak ezber bozuyor…!

Sektörün üretici firmalarından Akar Oyuncak, üretimleriyle sektörde ses getiriyor. Firma, sektörde yapılamayanı yaparak ezber bezmenin peşinde…

Sektörde yapılamayanı yapmak

Akar Oyuncak’ın başarılı ve çalışkan Başkanı Raşit Akar, “Firma olarak niş alanlara yöneliyoruz. Niş işlerin firmasıyız da diyebiliriz. Kendi markamızla, sektörde hiç yapılamayanı, hiç denenmemişi deniyoruz ve başarılı oluyoruz.

Gerçekçi ol imkansızı iste

Akar Oyuncak olarak gerçekçi ol imkansızı iste diyoruz. Bu felsefemiz ve ilkemiz ile yola çıktık. Bundan sonra da üretimlerimizle bu düsturla devam edeceğiz” dedi.

Akar Oyuncak üretimleriyle fark yaratıyor

Uzun yıllardır oyuncak sektöründe hizmet veren Akar Oyuncak üretim odaklı çalışmaları ile sektörde ses getiriyor. Kendine has üretimlerle yola çıkan Akar Oyuncak, taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış durumda.

Akar Oyuncak bundan sonra da üretime devam edecek

Konuyla alakalı bir açıklamada bulunan Akar Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akar, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üretimden yana olacaklarını söyledi.

Akar Oyuncak güvenin adresi oluyor

Akar Oyuncak, Tüm testler ve laboratuvar süreçleri ile çocuklara güven oluyor. Çocukların oyuncakta güvenli ve sağlıklı oyuncaklarla oynaması gerektiğini ifade eden Raşit Akar, Akar Oyuncak’ın bu konularda hassas olduğunu ifade etti.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.