Dolu Oyuncak

OYDER’in yeni yönetiminden beklentiler yüksek

OYDER'in yeni yönetiminde beklentiler yüksek. Oyuncakçılar Derneği OYDER, iftar organizasyonunu İstanbul-Zeytinburnu-Çırpıcı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

150

OYDER’in yeni yönetiminde beklentiler yüksek. Oyuncakçılar Derneği OYDER, iftar organizasyonunu İstanbul-Zeytinburnu-Çırpıcı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

Yoğun bir katılım vardı

OYDER’in iftar yemeğine yoğun bir katılım oldu. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar yoğun bir katılımın olması OYDER yeni yönetimine olan güveni göstermektedir.

Herkesin OYDER’den beklentisi yüksek

OYDER iftar organizasyonunda edindiğim izlenim şöyle: Herkesin OYDER’den beklentisi oldukça yüksek. Bu beklenti OYDER yeni yönetimini de heyecanlandırmış durumda.

OYDER yeni yönetimi planını ve projelerini hayata geçirmek istiyor

OYDER’in çiçeği burnundaki yönetimi plan ve projelerini hayata geçirmek ve bu planlar etrafında oyuncak sektörüne katma değer kazandırmak istiyor.

OYDER Başkanı Raşit Akar: Oyuncak sektörünün birlik olması lazım

İlk hedeflerinin birlik olmak olduğunu ifade eden OYDER’in yeni başkanı Raşit Akar, “Birlik içinde hareket edeceğiz. OYDER olarak bir olacağız. Sektörümüzdeki tüm bileşenler bir araya geleceğiz” dedi.

OYDER, enerjisini sektör için harcayacak

OYDER, enerjisini sektör için harcayacak. OYDER’in enerjik yönetimi sektörde bambaşka ve farklı bir sinerji doğurmak istiyor. Gelişmeleri anbean sizler için takip edeceğiz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.