Cese Toys Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Oyuncak üretiminde kalitemiz artıyor

Türkiye, son dönemlerde oyuncak üretiminde kalite çıtasını artırdı. Türkiye'nin oyuncaktaki bu başarısı bölge ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyanın ilgisini de çekmeye başladı.

32

Türkiye, son dönemlerde oyuncak üretiminde kalite çıtasını artırdı. Türkiye’nin oyuncaktaki bu başarısı bölge ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyanın ilgisini de çekmeye başladı.

Oyuncak üretiminde üst liglerde yer alıyoruz

Türkiye, oyuncak üretim kalitesinde üst liglerde yer alıyor. Türkiye oyuncak üretiminde çok önemli bir noktada bulunuyor.

Üretimimiz her geçen gün gelişiyor

Ülkemizdeki oyuncak üretimi her geçen gün birbirinden kaliteli ürünlerle ve markalarla gelişiyor. Bu gelişim ve değişim ülkemizin oyuncak denilince ilk akla gelen firmalardan biri olmasını da beraberinde getiriyor.

Oyuncak denilince akla gelen firmalardan olduk

 

Türkiye, oyuncak denilince ilk akla gelen firmaların başında gelmeye başladı. Oyuncak sektörümüzün bu denli hızlı yükselişi birbirinden önemli oyuncuların sektöre girmesi ile gerçekleşti.

Sektör büyüyor

Oyuncak sektörünün her geçen yıl daha da büyümesinin en önemli nedenlerinden biri ihracat odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Oyuncakçılar durumdan memnun

Oyuncak üreticileri bu durumdan son derece memnun. İlerleyen zamanlarda oyuncak sektörümüzün daha da büyüyeceği ve gelişeceği öngörülüyor.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.