Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Oyuncaklar armağan ediliyor yüzler gülüyor

Akyazı İnönü İlkokulu 4. sınıf öğrencileri düzenledikleri "Bir Oyuncak Bin Tebessüm" ve "Batıdan Doğuya Kardeşlik Eli" isimli yardım projeleri ile birlikte Doğu'da 3 okul öğrencisine oyuncak armağan ettiler. 

66

Akyazı İnönü İlkokulu 4. sınıf öğrencileri düzenledikleri “Bir Oyuncak Bin Tebessüm” ve “Batıdan Doğuya Kardeşlik Eli” isimli yardım projeleri ile birlikte Doğu’da 3 okul öğrencisine oyuncak armağan ettiler.

Akyazı İnönü İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri bu yıl organize olarak “Bir Oyuncak Bin Tebessüm” ve “Batıdan Doğuya Kardeşlik Eli” sloganlarıyla gerçekleştirdikleri projeleri kapsamında Elazığ Karasalkım İlkokulu, Hakkari Geçitli İlkokulu ve Hakkari Geçitli YİBO olmak üzere 2 ildeki 3 okulun anasınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine hediye olarak oyuncak gönderdiler.

Akyazı İnönü İlkokulu geçen yıl pandemi öncesi yine aynı sınıfın öğrencileri velileriyle birlikte “Bir Işık Da Sen Ol” sloganıyla düzenledikleri yardım kermesinden toplanan gelirleri muhtaç durumdaki ailelere ulaştırmışlardı. (akyazi.net)

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.