Dolu Oyuncak
Polesie kampanya 1
Polesie kampanya 1 1
Polesie kampanya 1 2
Polesie kampanya 1 3
Polesie 1 4

Bu oyuncaklar çok farklı: En İyi Eğitici Bebek Oyuncakları

28

Bebeğinizin gelişimine destek olacak en iyi eğitici bebek oyuncakları bu listede! Çocuk gelişiminde eğitici oyuncakların önemi oldukça fazladır. Hayal gücünün gelişmesi, yaratıcı yönlerin ortaya çıkarılması ve düşünce becerilerinin artması için oyuncak seçiminde mutlaka eğitici oyuncaklardan da yararlanmak gerekiyor.

Bebeğinizi Eğlendirirken Gelişimine Destek Olun: En İyi Eğitici Bebek Oyuncakları

Bilişsel ve motor becerilerini geliştirecek yaratıcı oyuncaklar sayesinde çocuğunuz ruhsal olarak da kendini daha mutlu ve rahat hissedecek. Büyüme döneminde en az fiziksel gelişim kadar ruhsal gelişim de önemli. Bebeğinizin motor ve bilişsel becerilerinin gelişmesi, hayal gücünün artması ve ileri yaşlarda yaratıcı yönlerini ortaya çıkarmaya yardımcı olacak bebek eğiti oyuncakların hangileri olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte en iyi 8 bebek eğitici oyuncak listesi…

Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartları

0-3 yaş bebekler için hazırlanmış olan Q bebek hafıza ve eşleştirme kart setinde 3 ayrı grup ve 48 adet kart bulunuyor. Bebeğinizle hafıza kartları ve eşleştirme kartları olarak ikiye ayrılan gruplar ile oynayacağınız oyunların onun IQ & EQ gelişimine yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Siz de bebeğinizle eğitici oyunlar oynamak ve onun gelişimini destelemek istiyorsanız bu kartlara mutlaka göz atmalısınız. Ürünü incelemek veya satın almak için buraya tıklayın.

Kanz Eğitici Denge Kule Oyunu

18 ay ve üzeri bebeklerin oynayabilmesi için hazırlanmış Kanz Denge Kule Oyunu bebeğinizin hayvanları, sayıları, harfleri ve şekilleri öğrenip tanımasına yardımcı olacak. Oyun oynayarak motor becerilerini geliştirirken aynı zamanda eğlenecekler de. AB standartlarına göre üretilen oyuncağın sağlık açısından hiçbir riski bulunmuyor.
Pal Eğitici Dostum Sevimli Fil

Bebeğiniz için harika bir eğitici oyuncak olan Pal Eğitici Dostum Türkçe konuşuyor. Filin üzerinde bulunan A,B,C ve 1,2,3 rakamları ile bebeğinizin harf ve rakamları öğrenmeye başlamasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz butonlara bastığında çalacak eğlenceli şarkılar eşliğinde keyifli vakit geçirecek. Sevimli fil sayesinde işitsel, duygusal becerilerini ve hayal gücünü geliştirebilecek.

KingKids Eğitici Vidali Şekiller

64 parçadan oluşan KingKids eğitici vidali şekiller oyuncağı sayesinde bebeğinizin zihinsel becerilerinin gelişmesini sağlayabileceksiniz. Çocuk zeka gelişimi için oyuncakların önemi oldukça büyük. Bebeğiniz bu oyuncak ile hem eğlenirken hem de gelişimine katkı sağlayacak..

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Piyanosu

Oyuncak dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Fisher Price’ın bu eğitici köpekçiği sayesinde bebeğiniz hem oyun oynayacak hem de zihinsel ve işitsel becerilerini geliştirebilecek. Bebeğinizin hayal gücünü yönlendirmeye yardımcı olacak oyuncak sayesinde aynı zamanda harfleri, alfabeyi, sayıları, zıt kavramları ve renkleri öğrenecek.

Cici Oyuncak

Listemizdeki en iyi bebek eğitici oyuncaklar arasında yer alan Cici Oyuncak Bebek Eğitici Öğretici oyuncağın içerisinde 5 adet oyuncak bulunuyor. Bu oyuncak sayesinde bebeğiniz problem çözme yetisini geliştirebilecek, basit ve temel kavramları okul öncesinde öğrenebilecek, yeni şekil ve renkleri öğrenebilecek aynı zamanda motor becerilerini ve duyusal yeteneklerini desteleyecek.

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası

Listemize Fisher Price’ın bir diğer eğitici oyuncağı ile devam ediyoruz. Muhteşem bir oyuncak olan bu aktivite masasında 120’den fazla şarkı bulunuyor. Bebeğiniz bu aktivite masasıyla ev, hayvanat bahçesi, çiftlik ve pazar ziyareti yapacak. İngilizce veya Türkçe şekilde seslendirme yapabilen oyuncağın dil seçimi tamamen tercihinize kalmış. Bebeğiniz İngilizce’yi küçük yaştan öğrenmeye başlasın istiyorsanız bu oyuncak tam size göre! Piyano çalması, renkleri ve sayıları, yemekleri öğrenmesi için oyun oynamaya hemen başlayabilirsiniz!

Fisher Price Eğitici Köpekçik Yürüteç

Bebeğiniz artık adım atmaya başladıysa bu oyuncağa bayılacaksınız! Yürümeye başlayan bebekler için tasarlanmış Fisher Price Eğitici Köpekçik Yürüteç ile şarkılar ve teşvik edici cümleler eşliğinde oyunlar oynayabileceksiniz. Bebeğiniz her piyano tuşuna bastığında Türkçe dilinde renkler ve sayılar hakkında içerikler duyacak. Sayfaları çevrilebilen kitabı sayesinde el becerilerinin gelişimini de destekleyen yürüteç 0-3 yaş arası bebekler için gayet uygun.(listelist)

OYUNCAKHABER 

Yoruma kapalı.