Cese Toys Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Matrax Oyuncak Ar-Ge’ye önem veriyor

Matrax Oyuncak Ar-Ge'ye önem veriyor. Ülkemizin önde gelen oyuncak üreticilerinden Matrax Oyuncak, araştırma geliştirmeye (AR-GE) yaptığı yatırımlarla sektörden tam not alıyor.

90

Matrax Oyuncak Ar-Ge’ye önem veriyor. Ülkemizin önde gelen oyuncak üreticilerinden Matrax Oyuncak, araştırma geliştirmeye (AR-GE) yaptığı yatırımlarla sektörden tam not alıyor.

Ailelerin tercihi Matrax Oyuncak

Ailelerin tercihini oluşturan Matrax Oyuncak, hem dayanıklı hem de esnek ürünleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Matrax’ın oyuncakları sektörde örnek gösterilmesi açısından da önemli bir yerde bulunuyor.

Matrax Oyuncak’ın eğitici oyuncakları piyasada çok konuşuluyor

Matrax Oyuncak’ın eğitici oyuncakları piyasada çok konuşuluyor. Matrax Oyuncak’ın eğitime verdiği önem oyuncaklara da yansıyor ve Matrax Oyuncak, gerçekleştirdiği yeni ürünlerle sektörde lider konumda olmayı sürdürüyor.

Matrax Oyuncak yatırımlarını sürdürecek

Türkiye’nin ilk ve tek günlük oyuncak haber sitesine bilgi veren Matrax Oyuncak yetkilileri bundan böyle de yatırımların süreceğini ifade ettiler. Yetkililer, Matrax Oyuncak’ta yeniliklerin bitmediğini ifade ederek çocukların en güzel oyuncakları Matrax Oyuncak ile tanımaya devam edeceğini de belirttiler.

En matrak oyuncaklar Matrax Oyuncak’ta

En matrak oyuncaklar Matrax Oyuncak’ta hayat bulmaya devam ediyor. Biz de www.oyuncakhaber.com ailesi olarak Matrax Oyuncak’a başarılar diliyoruz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.