Dolu Oyuncak

Toyzz Shop’tan ebeveynlere ışık tutacak podcast serisi

Toyzz Shop’un, çocukların fiziksel, zihinsel, bilişsel ve sosyal gelişimlerinde  sporun önemine dikkat çekmek amacıyla hayata geçirdiği podcast serisi “Toyzz Pod” yayına başladı. Türkiye’nin ilk sporcu kuluçka merkezi Max Potential ortaklığında her hafta spor dünyasının ünlü konuklarını ağırlayacak olan podcast serisi, çocuklarını spora teşvik etmek ya da sporcu olmak isteyen çocuklarına doğru bir yönlendirme yapmak isteyen ebeveynlere rehber olmayı amaçlıyor.

232

Hayata geçirdiği projelerle çocukları spora teşvik eden ve sponsorluk destekleriyle genç sporcuların yanında olduğunu gösteren Toyzz Shop, bu kez de sporun çocuk gelişimindeki önemine podcast serisi ile dikkat çekiyor. Castle Media ev sahipliğinde hayata geçen “Toyzz Pod” isimli seri, Kolej Basketbolu Uzmanı ve Castle Media Kurucusu Cem Pekdoğru’nun sunumuyla her hafta ünlü bir sporcuyu ağırlayacak.

Toyzz Shop’un ebeveynlere rehber olmayı amaçlayan podcast serisi, altı bölümden oluşan ilk sezonunda çocuk gelişiminde sporun önemine odaklanıyor. Genç ve başarılı sporcuların kariyer hikayelerinin anlatılacağı sohbetlerde, çocukluk döneminde aile yaklaşımının ve doğru yönlendirmenin önemiyle birlikte ebeveynlere düşen görevler ve ilham verici spor hikâyeleri de konuşulacak. Toyzz Shop Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Sunman ile açılışı yapan podcast serisinde; Toyzz Shop’un uzun zamandır destekçisi olduğu sporcular Ralli Pilotu Ali Türkkan, Motosiklet Yarışçısı İlayda Yağmur Yılmaz, Türkiye’nin ilk sporcu kuluçka merkezi Max Potential’ın sporcuları Ege Can Avcıl ve Dilay Özdemir, Max Potential Branş Direktörleri Alain Digbeu ve Gökhan Edman gibi spor dünyasının önemli isimleri konuk olacak.

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.