Dolu Oyuncak

Enhoş Oyuncak yeni ürünleriyle öne çıkıyor

Enhoş Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tüvar çok ciddi AR-Ge çalışmaları sonucunda olmayanı ürettiklerini ifade ediyor.

9.845

AHMET DOĞAN / OYUNCAKHABER

Enhoş Oyuncak, oyuncak sektörüne kattığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. 1974 yılından beri sektörde kalitenin ve yeniliğin adı olduklarının altını çizen Enhoş Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tüvar, çok ince detaycı, fizibıl düşündüklerini ve AR-GE çalışmaları sonucunda olmayanı ürettiklerini söyledi.

Uzun yıllardır baş aktörüz

Tüvar, “Enhoş Oyuncak, uzun yıllardır bu sektörün baş aktörü. Yerli üretim olarak bizler çocuklarımızın daha rahat, sağlıkla, mutlulukla ve güvenle oynayacakları; hijyenik, kurallara uygun oyuncaklar üretmeye gayret ediyoruz” dedi.

Çocuklarımızı düşünmek zorundayız

“Ülkemizin çocuklarını düşünmek zorundayız” diyen Tüvar, “Kendi çocuklarımızın oynamayacakları oyuncakları üretmiyoruz. Ne idüğü belirsiz oyuncaklar maalesef ülkemiz çocuklarına verilmeye çalışılıyor. Oysaki çocuklarımızın bizlerin geleceği olduğu unutulmamalıdır. Enhoş Oyuncak olarak kaliteden asla taviz vermedik bundan sonra da vermeyeceğiz. İlk günkü neşemiz, heyecanımız ile üretiyoruz” diye konuştu.

Yerli üretim desteklenmeli

Yerli üretim olarak ülke ekonomisine ciddi katma değer sunduklarının altını çizen Tüvar, ^Biz, üretimciler ülkemizin menfaatleri için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz. Biz de biliriz dışarıdan ucuza getirip burada pahalıya satmayı ama biz üretenler bu ülkeye vefa borcumuzu üretimle ödüyoruz. İstihdam oluşturuyoruz. Üretimlerimizde Made in Turkey etiketini gördükçe ülkemizin bayrağının dışarıda bizler sayesinde dalgalandığını gördükçe göğsümüz kabarıyor. Bu bakımdan devletimizin her sektördeki üretenleri desteklemesi şart” dedi.

 

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.