Dolu Oyuncak

Fen Toys, kalite ve marka kavramlarıyla sektörde liderliğini sürdürüyor

337

Türkiye’nin oyuncak denilince akla gelen ve ülkemizin yüz akı firmalarından olan Fen Oyuncak, kaliteli ürünleri ve inovatif çalışmalarıyla sektöre farklı bir konsept getiriyor.

Yapılmayanı yapıyor

Fen Tosy, sektörde yapılmayanı yaparak farklı olmanın açık farkını da ortaya koyuyor. Fen Oyncak’ın ürünleri sektörde her daim tercih ediliyor. Bunun aslında birden fazla nedeni de var. Bu nedenler:

Kalite

Fen Toys, kaliteden ödün vermiyor. Firma, kalite odaklı çalışmalarıyla sektörde taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış durumda.

Ar-ge yatırımları

Fen Toys, sektörden kazandığını yine sektöre veren, yatırım yapan çok önemli bir firma. Firmanın sektörü bu denli kucaklaması ise sektörün aktörlerinden tam not alıyor.

Yenilik ve markalaşma

Fen Toys, yenilik ve markalaşma kavramlarını aynı potada eritmiş çok önemli bir firma. Fen Oyuncak Genel Müdürü Burak Dede, firma olarak her daim dünya standartlarına önem verdiklerini ve bu şekilde üretim sürecini yönettiklerini ifade ediyor.

Tüm üretim Fen Oyuncak’ın kendi bünyesinde gelişiyor

1962 yılında oyuncak toptancılığı amacıyla kurulan firma sonraki yıllarda hedeflerini büyüterek plastik oyuncak imalatına başladı. Öncelikle Türkiye`- de faaliyette bulunan ve daha sonra 60 farklı ülkeye ihracat yapan Fen Oyuncak ve Mutfak Eşyaları Paz. Tic. Ltd. Şti. artan talep doğrultusunda ürün çeşitliliğini geliştiriyor. Firma İstanbul Hadımköy`de ve Çorlu`da 12000 m2 kapalı alanı olan tesislerinde, uzman
kadrosuyla tüm üretimi kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Ürün portföyünde lisanslı oyuncaklar, eğitici oyuncaklar, kız oyun takımları, plaj ürünleri, kamyonlar, spor oyuncakları gibi geniş bir çeşit yer alıyor.

“DEDE” SEKTÖRDE EN BİLİNEN MARKALARIN BAŞINDA GELİYOR

Kurumsallaşma, markalaşma ve inovasyon gibi alanlarına sonsuz yatırım yapan firma yetkilisi Dede, markalaşmanın kendileri için olmazsa olmazlardan olduğunun altını özenle çiziyor. Firmanın en önemli markalarının başında DEDE geliyor. DEDE, sektörde belki en çok tanınan marka olarak da apayrı bir yerde.

YENİLİK ÇALIŞMALARINA DEVAM

Fen Oyuncak, yenilik kavramına da son derece büyük önem veriyor. Bu konularda ciddi yatırımlar yapan Fen oyuncak, dünya trendlerini hem takip ediyor hem de bu trendlere yön veriyor.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.