Cese Toys Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Akar Oyuncak, piyasada üretilmeyen oyuncaklarla beğeniliyor

Türkiye oyuncak sektörünün yenilikçi firmalarından Akar Oyuncak, piyasada üretilmeyen oyuncakları üreterek müşterilerinden tam not alıyor.

343

Türkiye oyuncak sektörünün yenilikçi firmalarından Akar Oyuncak, piyasada üretilmeyen oyuncakları üreterek müşterilerinden tam not alıyor.

Raşit Akar: Akar Oyuncak, kalite çıtasını artırıyor

Uzun yıllardır üretimden yanan bir tavır koyarak Türkiye ekonomisine katma değer sağladıklarını ifade eden Akar Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akar, “Bunan önce olduğu gibi bundan sonra da üretimden yana bir tavır koyacağız. Akar Oyuncak’ın adını üretimle eşdeğer yazacağız.

Tek hedefimiz yerli oyuncak üretimini altın harflerle yazdırmak

Tek hedefimiz üretimdeki yerli algısını altın harflerle taçlandırmak. Yerli üretim demek güven demektir. Akar Oyuncak eğer bugün belirli bir kaliteden bahsettiriyorsa kendini bunu üretimdeki disiplinimize borçluyuz.

Akar Oyuncak’ın üretimleri son sürat devam edecek

Evet, her geçen gün malzemeye zam geliyor. Evet, dalgalanmalar oluyor. Ama her ne koşulda olursak olalım bu ülkenin üreten insanları olarak üretim çıtamızı ve performansımızı artıracağız. Akar Oyuncak olarak üretime katma değer sağladığımız ve öncülük ettiğimiz için son derece gururluyuz” dedi.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.