Dolu Oyuncak

AzoLab, oyuncak sektörüne en kaliteli laboratuvar hizmetlerini sunuyor

Oyuncak sektörünün laboratuvarı olarak da adlandırılan AzoLab, gerçekleştirdiği hizmetlerle farkını ortaya koyuyor.

AzoLab, Oyuncak Güvenlik ve Mevzuatına uygun akredite testler gerçekleştirmektedir. Oyuncakların yaş grubu tayininden başlayarak mevzuata uygun testlerin belirlenmesi, testler sonrasında gerekiyorsa iyileştirme faaliyetleri hakkında ücretsiz danışmanlık verilmesi konularında hizmet vermektedir. AzoLab özellikle yerli üreticilerin yapacağı ihracatlarda üreticilerimizi hazır hale getirmek ve hızlı bir şekilde çözüm ortağı olmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir.

OYUNCAKÇILARA KESİNTİSİZ LABORATUVAR HİZMETİ SUNUYOR

Oyuncak üreticileri hangi testleri AzoLab’dan alabilir?

AzoLab, 3 yaş altı ve 3 yaş üzeri yaş grubu için mevzuatta belirlenmiş olan EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3 , Ftalat, Pah, Azo boyar madde , Alev Geciktiriciler, Serbest Fenol, Bisfenol A tayini gibi testleri yapmaktadır. Ayrıca AzoLab, elektrikli oyuncaklar standardına uygun olarak EN 62215 ve bu standart içerisinde bulunan ek-E 19. Madde Led ve Işıklı oyuncaklar testini Türkiye’ de akredite olarak yapabilen tek laboratuvardır.

ULAŞILABİLİR, GÜVENİLİR, HIZLI …

AzoLab’ın oyuncak esnafları tarafından tercih edilmesindeki nedenler nelerdir?

Öncelikli olarak 3 iş gününde raporlama süremiz, test süresince ücretsiz danışmanlık hizmetimiz, ulaşılabilir olmamız AzoLab olarak bizleri öne çıkarmaktadır.

YERLİ VE MİLLİ LABORATUVAR TL FİYAT POLİTİKASI İLE FARK YARATIYOR

Rakiplerinizden farklı olarak verdiğiniz hizmetler nelerdir? Rakiplerinizden hangi yönleriniz ile farklılaşıyorsunuz?

Yerli ve milli laboratuvar olmamızın yanı sıra sürdürülebilir fiyat ve TL fiyat politikamız rakiplerimizden bizi ayıran en önemli farklılığımız diyebiliriz.  Led ve Işıklı oyuncaklar testini Türkiye’ de akredite olarak yapabilen tek laboratuvar olmamız. Rakiplerimizden farklı olarak sunduğumuz en belirgin özelliğimiz ise ulaşılabilirliğimiz, servis süremiz, sağlamış olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizdir. Ayrıca müşterilerimizin numunelerini almak için sahada faaliyet gösteren kuryemiz mevcuttur.

SEKTÖRE ÇÖZÜM ORTAĞI OLACAĞIZ

2023 hedefleriniz nelerdir?

AzoLab olarak 2023 yılında sektörde ki yükselişimizi sürdürerek yeni kapsamlar yeni yatırımlarla birlikte daha geniş bir kitleye hitap ederek sektörün çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

BEBEK GRUBU ÜRÜNLERİ VE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Yatırımlarınızdan bahseder misiniz?

2023 yılı içerisinde geniş oyuncak kapsamımızın yanında bebek grubu ürünleri ve elektrikli ev aletleri gibi standart metotlarına kapsamımıza katmak için çalışmalara başlamış bulunmaktayız.

İLK ÇEYREK PLANLAMAMIZ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAMAMLANDI

2023 yılının ilk çeyreği AzoLab adına nasıl geçiyor?

2022 yılı ile 2023 yılının ilk çeyreğini kıyasladığımızda piyasalardan kaynaklı ihracat tarafında düşüş, ithalat tarafında yükseliş görmekteyiz. Bununla birlikte mevcut akredite kapsamımızın geniş olmasından dolayı 2023 yılı ilk çeyrek planlamamız başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

TÜM SEKTÖRE HİZMET ETMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Bizler AzoLab olarak tecrübeli kadrolarımız, 3 iş günü termin süremiz ve iş paydaşlarımızla kurduğumuz çözüm odaklı iletişim ile birlikte tüm sektöre hizmet etmek için elimizden geleni yapmaktayız.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.