Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Canlı yayında ‘Ahşapların Efendisi Ahmet Yılmaz’ ile beraberdik

4.253

Ahşapların Efendisi lakaplı Yılmaz Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz ile dün akşam saat 22:00’da instagram üzerinden canlı yayın gerçekleştirdik.

Bayramın Canlı Yayını

Bayramın son gününde yaptığımız canlı yayınımızda ahşap oyuncaklara dair çok şeyi konuştuk.

Bayram Bereketi

Yoğun bir izleyici kitlesi tarafından izlenen canlı yayınımız adete bayram bereketi yaşandı.

Ahşap oyuncak sağlıklı oyuncaktır

Ahşap oyuncağın sağlıklı oyuncak olduğunu ifade eden Yılmaz, “Ahşap demek, sağlık demektir. Siz de çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar almak istiyorsanız, sağlıklı oyuncaklar olan ahşap oyuncakları mutlaka tercih edin.

Dünyanın her yerine ahşap oyuncak gönderiyorum

Dünyanın her yerine ahşap oyuncaklar gönderiyorum. İnsanlar, yaptığım oyuncakları çok seviyor. Bana teşekkürlerini iletiyorlar. Ben de yaptıklarımızın yapacaklarımızın garantisi olduğunu söylüyorum.

Usta-Çırak ilişkisi ile bu işi sürdüreceğiz

Usta-çırak ilişkisi içerisinde bu işi bizden sonraki nesillere aktaracağız. Bunun için MEB’in çıraklık kurslarına müracaat ettim.

Yerli ürünlerin desteklenmesi gerekiyor

Yerli üretimin artması için yerli ürünlerin desteklenmesi gerek. Ben şahsen devletimizden bir şey beklemiyorum ama devlet tarafından üretim yapan yerli firmalarımızın artırılması şart. Bunu yaparsak ithalat yüzde 10’lara geriler.

Önce çocuk sevgisi sonra ahşap sevgisi olmalı

Ahşap oyuncak için önce çocuk sevgisi sonra da ahşap sevgisi olmalı diye düşünüyorum. Çocuklarımızın sağlığını düşünüyorum. Attığım her adımda önce sağlık diyorum.

Hiçbir katkı maddesi kullanmıyorum

Oyuncaklarımda hiçbir katkı maddesi kullanmıyorum. Bunun için yaptığı  oyuncakların ‘organik oyuncaklar’ olduğunu rahat bir şekilde ifade edebilirim” dedi.

 

 

ÖZEL HABER

AHMET DOĞAN-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.