Dolu Oyuncak

Enhoş Oyuncak yeni ürünleriyle göz dolduruyor: Miniş Araba

465

Oyuncak sektörünün başarılı üretici firması Enhoş Oyuncak, 2021 yılına da yeni ürünlerle girdi. Enhoş Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tüvar, “Enhoş Oyuncak olarak kurulduğumuz tarihten bu yana sürekli üretim dedik.

Yerli ve milli bir firmayız, üretimden taviz vermiyoruz

Yerli ve milli bir firmayız, üretimden taviz vermiyoruz. Üretim bizim için son derece önemli bir kavram. Üretimin hayatımızın her alanında desteklenmesi gerek. Üretim olmadan toplumlar, ülkeler gelişemez. Enhoş Oyuncak olarak biz de bu şiarla hareket ettik.

Miniş Araba, sektörde çok önemli bir boşluğu doldurdu

Yeni ürünümüz olan Miniş Araba ile sektörde çok önemli bir boşluğu doldurduk. Ürünümüz standartların üzerindedir. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı renklerde tasarlandı. Her türlü dayanıklılık ve sağlık testlerinden rahatlıkla ve Enhoş Oyuncak kalitesiyle geçtik.

Miniş Oyuncak kaliteli ve sağlam

Kaliteli ve sağlam bir oyuncak olan Miniş Oyuncak, daha çok yeni olmasına rağmen çok güzel tepkiler aldı. Bize ulaşan herkes bu oyuncağı bu kalite, bu renk skalası ve çeşidinde yaptığımız için bizlere teşekkür etti.

Enhoş Oyuncak üretmeye devam edecek

Son oalrak şunu belirtmeliyim. Enhoş Oyuncak olarak her zaaman her koşulda en kaliteliyi, en iyiyi, en hoş oyuncakları biz üreteceğiz. Tüm sektörümüze selam ve saygılarımı iletiyorum” dedi.

ÖZEL HABER

AHMET DOĞAN-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.