Dolu Oyuncak

Polesie Oyuncak yetkilisi Deniz Gündoğdu ile canlı yayındaydık

5.471

Gazeteci Ahmet Doğan’ın hazırlayıp sunduğu Korona günlerinde oyuncak sektörü üst başlıklı sohbetlerimizin cuma akşam ki konuğu Polesie Oyuncak yetkilisi Deniz Gündoğdu oldu.

Polesie ürünleri çok kaliteli

Polesie ürünlerinin son derece kaliteli olduğunu ifade eden gazeteci Ahmet Doğan, “Ebeveynler bana sık sık, ‘Ahmet Bey, sağlıklı oyuncak nedir, hangi ürünleri alırsak çocuklarımız için sağlıklı ürünler almış oluruz, bir sağlıklı oyuncakta olması gerekenler nelerdir’ gibi bana sıklıkla sorular geliyor ben de onlara diyorum ki markalı oyuncakları tercih edin. Polesie’nin markası, kalitesi ortada. İşte bir sağlıklı oyuncakta olması gereken her şey Polesie Oyuncaklarında var” dedi.

Kalitemizle fark yaratıyoruz

Polesie Oyuncak yetkilisi Deniz Gündoğdu da şu bilgileri verdi: “Polesie firması Belarus kökenli bir firma. Biz, marka bilinirliği ve kalitemizle tüm dünyada ön planda olan bir firmayız. Bizim için kalite olmazsa olmazdır.

Müşterilerilerimize en kaliteliyi sunuyoruz

Müşteri bizim için son derece kritik bir konumdadır. Biz, firma olarak en kaliteliyi müşterilerimize sunmak durumundayız. Kaliteyi bir zorunluluk olarak görüyoruz. Müşterilerimizden şu ana kadar herhangi bir olumsuz eleştiri ya da şikayet almamamızın temel nedeni de müşteri odaklı olmamızdır.

Ar-ge çalışmalarımız ile farkımızı ortaya koyuyoruz

Ar-Ge ve inovasyona dayalı çalışmalarımızla öne çıkıyoruz. Bizim farkımızı öne çıkardığımız bir diğer alan da Ar-Ge çalışmalarımız ve inovasyon. Biz, ekip olarak ar-ge’ye çok önem vermiyoruz.

Dünya genelinde 3 bin 500 çalışanımız var

Polesie Oyuncak dünya çapında bir firma. Dünya genelinde bir marka olduğumuz için biz ürünleri hem lokal hem de global bazda ele alıyoruz. Dünya genelinde 3.500 çalışanımızla rekor kırıyoruz diyebilirim.

Türkiye ayağımızı yeni yeni oluşturuyoruz

 

Türkiye, bizim için çok önemli bir lokasyon. Türkiye ayağımızı yeni yeni oluşturuyoruz. Malumunuz Türkiye’de ve dünyada bu yıl itibarıyla pandemi süreci yaşadık. Dolayısıyla bu yıl sonu gibi Türkiye yapılanmamızı bitirmiş olacağız.

Türkiye merkezimiz Sinop’ta

Polesie Oyuncak olarak Türkiye merkezimiz Sinop’ta. Sinop haricinde İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi büyükşehirlerdeki yapılanmalarımızı da bitirmiş olduk. Bu yıl içerisinde ülkemizin diğer önemli lokasyon ve şehirlerindeki şubelerimizi ya da bayilik sistemimizi de oturtmuş olacağız.”

 

ÖZEL HABER

AHMET DOĞAN-OYUNCAKHABER

 

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.