Dolu Oyuncak

Selay Toys Başkanı Aydın: Bizimkisi bir aşk hikayesi

374

Selay Toys Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Aydın, yaptıkları işi büyük bir aşkla yerine getirdiklerini ifade etti. Aydın, Selay Toys’un marka ve kalite demek olduğunu ifade ederek hayattaki bütün işlerin aşkla yapılması gerektiğinin altını özenle çizdi.

Ne yaparsan yap aşkla yap

Aydın şöyle konuştu: “Hayatta ne yaparsanız yapın sevgiyle yapın, aşkla yapın. Hani o şarkının sözlerinde olduğu gibi ne yaparsan yap aşkla yap. Biz de Selay Oyuncak olarak üretimimizin her aşamasında aşk ve sevgiyle işimize sarılıyoruz.

Bizimkisi bir aşk hikayesi

Selay Oyuncak’ın her üretimi, her aşaması bir aşkla meydana geliyor. Bizimkisi bir aşk hikayesi… Biz, işimizi aşkla, büyük bir şevkle yerine getiriyoruz. Sevgi olmadan hayatta hiçbir başarının olamayacağını çok iyi biliyoruz.

Selay Oyuncak yatırımlara devam ediyor

Selay Toys olarak yatırımlara her zaman devam edeceğiz. Biz, ülkemizi de işimizi de çalışanlarımızı da sektörümüzü de çok seviyoruz. İnsanlara iş, aş kapısı olmak bizim en büyük sorumluluğumuz. Biz, bu sorumluluğun bilincinde hareket ediyoruz. Yeni yerimiz ile sektöre katma değer sunmaya devam edeceğiz.”

 

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

 

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.