Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Toprak Ahşap Oyuncak firmasıyla Ahşap oyuncakları çocuklara sevdiriyor

172

Toprak ahşap tasarımcı Mehmet Altın, 1993 yılında Antalya sanayi sitesinde mobilya ve dekorasyon ile çıraklık dönemine başlıyor. Okulun  tatil günlerinde mobilya sektöründe lise dönemine kadar çalışmaya devam eden Altın, 1996 yılında  meslek lisesinde mobilya bölümünde eğitime devam ediyor.

Mehmet Altın, stajını dahi ahşap üzerine yapıyor

Başarılı öğrenci ve çıraklıktan aldığı tecrübeyle stajını okuduğu lisede sıra ve öğretmen masaları yaparak tamamlayan Mehmet Altın,  2000 yılında iş hayatına atılıyor.

Rusya ve Ukrayna’da ahşap üzerine çalışıyor

2006-2017 yılları arasında Rusya’da ahşap kereste üzerine çalışma 2017-2018 yılları arasında Ukrayna’da ahşap üzerine çalışma yapıyor. Yurt dışında gördüğü ahşap objeleri Türkiye’ye taşımaya karar veren Altın, arkadaşının atölyesinde üretime başlıyor ve şu an turistlik bölgelere ahşap objeler oyuncaklar vererek ilerlemeye devam ediyor. şimdilerde yatırım yaparak yurt dışına hamle yaparak ahşap sevgisini dünyaya tanıtmaya devam etmeyi kendine ilke edinen Altın, kaliteli ahşap oyuncaklarla sektörde arananlar arasındaki yerini almış durumda.

Corona virüsü işlerimizi durma noktasına getirdi

“Son 1 senedir virüs dolayısı ile işlerimiz durma aşamasına geldi” diyen Altın, bütün bu olumsuzluklara ragmen üretimden taviz vermediğini ifade ediyor.

Belediyelerle beraber ahşap sevgisini kazandırmayı hedef edindim

Ahşap sevgisinin kendisinde çok ayrı bir yerde olduğunu ifade eden Altın şunları söyledi: “Belediyelerde işi, sanatı bir sonraki nesle aktarmak için çalışma başlattık. Ama pandemi dolayısı işe ara vermek durumunda kaldık. Belediyelerimize sürekli olarak birlikte çalışma yapmamız gerektiğini iletiyorum. Bu konuda inanın maddi bir şey de istemiyorum. Ülkemizde işsizlik var. İşsizliğin panzehri aslında meslek edinmekte. Ben, naçizane olarak bir usta olarak elimden ne geliyorsa seve seve yapmaya hazırım.

Ahşap oyuncak sağlıktır

Ülkemizin daha müreffeh bir ortama ulaşması için hepimiz elimizi değil de artık gövdemizi taşın altına sokmalıyız. Toprak Ahşap Oyuncak olarak kaliteden asla taviz vermiyoruz. Ahşap, her zaman sağlıklı oyuncak olmuştur. Ahşap demek sağlık demektir.

Toprak Ahşap Oyuncak ürünlerine yüzde yüz garanti veriyor

Ahşap, insanlık tarihi kadar eskidir. Toprak Ahşap Oyuncak olarak ürünlerimize yüzde yüz garanti veriyoruz. Ürünlerimizin sağlıklı oluşundan kimse şüphe etmesin. Hiçbir yatay, katkı maddesi kullanmıyoruz.

Organik yağımız tamamen doğaldır, ilaç içermez

İlaç içermeyen organik yağımız ile oyuncaklarımızı yağlıyoruz. Çocuklarımız için her şeyin doğalını ve ilaç içermeyenini tercih ediyoruz. Toprak Ahşap Oyuncak olarak sağlığı ve hijyeni kalite ile beraber çalışma pramidimizin başında tutuyoruz.”

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

tokat escort bayan

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.