Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Yüksel: Lolliboni olarak hedefimiz ‘en iyiyi’ sunmak…!

107

Çocukların sevdiği markaların başında gelen Lolliboni, yeniliklerle farkını ortaya koyuyor. Lolliboni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Yiğit Emre Yüksel, yaptıkları işle ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Türkiye’de sağlıklı şeker ve muadili ürünlerin tüketimini önceliği kabul ederek ve çocukların sevdiği, takip ettiği karakterlerin ürünlerine erişebilirliğini hedefleyen yerli sermayenin gücüne inanan firmamız. Oyuncaklı şeker kategorisinde sektörün öncüleri arasında yerini korumak ve gelişerek büyüme hedefi ile yatırımlarını arttırmıştır.

 Yerli üreticilerle işbirliği içerisindeyiz

Ürünlerinin içeriğinde kullandığı ürünlerde ‘Yerli Üreticiler’ ile işbirliği içerisinde olan firmamız; Yaptığı yatırımlar ile 2017 yılının sonunda plastikte de birçok ürünün üretimini kendi bünyesine almış ve burada da kullanılan tüm malzemelerini denetimlerden geçirerek sağlıklı ve kaliteli ürünü önceli olarak benimsemiştir.

Trendleri takip ediyor, ürün gamımızı geliştiriyoruz

Trendleri ve hitap ettiği müşteri ihtiyaçlarını takip eden firmamız çocukların sevdiği takip ettiği karakterleri yaptığı anlaşmalar ile bünyesine eklemiş ve ürün gamını her geçen gün geliştirmiştir.

Lisanslı ürünlerde öndeyiz

Oyuncaklı Şeker Kategorisinde Türkiye ve Avrupa Hakları bünyesinde bulunan lisanslar arasında WİNX, HELLO KİTTY , PJ MASKELİLER , MAŞA VE KOCA AYI, PEPEE, KUKULİ , TOM AND JERRY, SCOOBY DOO , JUSTİCE LEAGUE , LOONEY TUNES lisansları bulunuyor. Ar-ge departmanı ve tasarım departmanının bir araya gelerek oluşturmuş olduğu kendi karakterli ürünlerimiz de bulunmaktadır.

 Marka bilinirliğini oluşturduk 

Kalite anlayışımız, geliştirdiğimiz ürünler ile ebeveynler ve çocuklar tarafından marka bilinirliği oluşturulmuş bulunmaktayız. Türkiye’de ve yaptığımız ihracatlar ile de birçok ülkede ürünlerimiz satışa sunulmakta. Her geçen gün ulaşılabilirliğimiz artmış bulunmaktadır.

Araç filomuz ile her noktaya hizmet vereceğiz…!
Ülke genelindeki bayilik yapılanması, dünya genelindeki distiribütörleri ile birçok discount, zincir mağazalar, oyuncak mağazaları gibi noktalara hizmet vermekteyiz. 48 bayiliği bulunan firmamız 25 araçlık filosu ile küçük büyük her noktaya hizmet vermeyi hedeflemektedir.”

Özelhaber

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.