Dolu Oyuncak

Enhoş Oyuncak’tan 52 parça sepet zeka oyunu

506

Sektörümüzün köklü firmalarından Enhoş Oyuncak, yaptığı yeniliklerle müşterilerinden tam not alıyor. Pandemi sürecinde de durmadan çalışmalarına devam eden Enhoş Oyuncak, yeni ürünlerini büyük bir dikkat ve titizlikle geliştiriyor.

Piyasadan tam not alıyor

Enhoş Oyuncak’ın en son geliştirdiği ürünler büyük bir titizlikle ve ar-ge çalışmalarıyla hazırlanıyor. Firma, ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği ile de farklılığını sürdürüyor.

Enhoş Oyuncak’tan 52 parça sepet zeka oyunu

Enhoş Oyunak en son olarak kolisinde 36 adet olan 52 parça sepet zeka oyununu piyasaya sürdü. Firmanın bu yeni ürünü de müşterilerin beğenisini kazandı ve müşterilerinden tam not aldı.

Erdal Tüvar: Yenilikler Enhoş Oyuncak’tan sorulur

Konuyla alakalı sitemize çok özel açıklamarda bulunan Enhoş Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tüvar, “Enhoş Oyuncak olarak uzun yıllardır sektörün içindeyiz. Köklü geçmişimizi yeniliklerle birleştiriyor ve müşterilerimize her daim en yeniyi sunuyoruz. Durum böyle olunca da bizden sürekli yenlikler beklenir oldu. Biz de hem ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamak hem de sektördeki oyun kurucu rolümüzü daha da perçinlemek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürmeye karar verdik. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir diyoruz. Ürünlerimizin halkımız tarafından bu denli seviliyor olması bizim için son derece sevindirici ve gurur verici bir gelişme. Enhoş Oyuncak kalitesini tüm Türkiye’ye sunmaya devam edeceğiz” dedi.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

osmaniye escort bayan

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.