Dolu Oyuncak

Çocukların en sevdiği oyuncak zincir mağazası: Armağan Oyuncak

1.768

Armağan Oyuncak, çocukların en sevdiği oyuncak perakende mağzaları arasında geliyor. Bu başarının birden fazla nedeni var aslında.

Çocuklar Armağan’ını buldu

Firmanın isminin Armağan olması çocukların bu firmayı sevmesinin en büyük nedenlerinden biri konumunda yer alıyor. Firma, adeta çocuklara sunulan bir armağan niteliğinde…

Kaliteli ürünler

Armağan Oyuncak, kaliteli ürünleri ile de çocukların sevgilisi konumunda yer alıyor.

Lisanslı Ürünler

Armağan Oyuncak’ın lisanslı ürünler kategorisinde birbirinden önemli oyuncak çeşidine sahip olması da bir diğer neden arasında yer alıyor.

Güleryüzlü hizmet

Çocuklara verdiği güleryüzlü hizmetle adından söz ettiren Armağan Oyuncak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde görüyor.

Armağan Oyuncak Hakkında

Armağan Oyuncak’ın kısaca tarihçesine göz atacak olursak firmanın sitesinde şu bilgiler yer alıyor: ” 1989 yılında Bakırköy Yeraltı Çarşısı’nda kuruldu. Yıllar geçtikçe kalitemizi kanıtladık ve lider markalarla sektöre perakendeci olarak hizmet etmeye devam ettik. Sektörümüzde edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi dünya çapında markaların lisanslarıyla birleştirerek, ithalat ve üretimde ürün çeşitliliği ve devamlılığını hedefledik. 2005-2006 yılı itibariyle sektöre daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına ithalat ve imalat bölümümüzü perakende bölümünden ayırarak ‘’Mega Oyuncak’’ adında dağıtım şirketimiz ile tüm Türkiye’de faaliyetlerimizi yürütüyoruz.”

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.