Dolu Oyuncak

Dolu Toys, yenilikleri ve kalitesiyle sınırları zorluyor

407

Türkiye’nin en önemli oyuncak markalarından biri olan Dolu Toys, kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile sektörden tam not alıyor.

Kalitenin diğer adı

Dolu Toys denilince sektörde ilk akla gelen konuların başında kalite kavramı geliyor. Kalite odaklı büyümesini sürdüren Dolu Toys, birbirinden önemli oyun çeşidi ile de adından söz ettiriyor.

Sektöre katma değer sağlıyor

Dolu Oyuncak, sektöre katma değer sunmaya devam ediyor. Yaptığı ürünler ile yerli oyuncak firmalarımızın neler yapabileceklerinin en iyi örneği olan Dolu Oyuncak, yeniliklerden ödün vermiyor.

Her gün kendini aşan firma

Dolu Toys, oyuncak piyasasında her gün kendini aşan firma olarak da adlandırılıyor. Rakiplerinden bile övgüler alan firma, yaptığı ürünlerle sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük yankı uyandırmış durumda.

Dolu Toys Hakkında

Dolu Toys yetkilileri şunları söyledir: “Firmamız 1976 yılında oyuncak sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur.DOLU, oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı pazar ağına ulaşıp üretim, pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Bugün 60 ülkeye toplam üretiminin %50′ini ihraç etmektedir. DOLU, 36 aylıktan küçük çocuklar için ve 3 yaşından büyük çocuklar için oyuncak ve çocuk gereçleri üretiminde lider konumunu sürdürmektedir. DOLU, TS 5217 EN 71 standardına ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta, çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır. Dolu ürünleri uluslar arası onaylı kuruluş olan TÜV Rheinland ve Intertek laboratuvarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır.DOLU, yurtdışı ve yurt içi alanda yukarıda bahsi geçen şekilde plastik oyuncak üretimi ile ilgili çalışmalarını bir kalite sistemi içerisinde gerçekleştirir. Şirketlerin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda, mevcut pazar ağı içerisinde stratejisini korumak ve müşteri memnuniyeti yakalamak amacıyla gerekli organizasyonları oluşturur; gerekli planlamayı yapar ve öngörülen ürün/hizmeti üretir.

DOLU, yaptığı işi, verdiği hizmeti kusursuz ve verimli olarak gerçekleştirmenin çabası içerisindedir. Personelini sürekli eğitim programlarıyla bilinçlendirmekte ve yetkinleştirmektedir. DOLU’nun Kalite Politikası iddialı; vizyonu çağdaş; misyonu ileriye dönüktür. DOLU, çalışanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu, müşterilerinin memnuniyetini, şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını, sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi taahhüt etmiştir.”

 

 

 

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.