Dolu Oyuncak

Efe Uçar: Uçar Oyuncak, sektöre kaliteli üretimleriyle damga vuruyor…!

77.700

Üretimleri ve üretimlerindeki kalitesiyle adından söz ettiren Uçar Oyuncak, yenilikçi çalışmalarıyla tam not alıyor. Türkiye oyuncak sektörünün gözde firmalarından Uçar Oyuncak, ar-ge odaklı çalışmalarını sürdürüyor.

Uçar Oyuncak Hakkında

Uçar Oyuncak firma yetkilileri Uçar Oyuncak’ı şu şekilde tanıttılar: “Firmamız 1965 yılından bu yana oyuncak pazarında ilk sıralarda gelen yerli üretim firmalarından biridir. Firmamız kalite departmanının talebi ve tedarikçilerimize güven sağlamak amacıyla, “Uçar Oyuncak San ve Tic Ltd Şti” DQS Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. tarafından Smeta SEDEX – 4 Pillar şartlarına göre denetlenmiş ve standart şartlarına uygun olduğunu gösteren uygunluk belgesine sahiptir. ISO9001-14001-22000-18001 belgelerini de kalite belgelerimiz arasında bulabilirsiniz. Kendini sürekli olarak yenileyen firmamız; son teknolojiye sahip makine parkuru ve yüz elli kişilik çalışan kadrosu ile dokuz bin metrekare içerisinde plastik oyuncak üretimi yaptaktayız. Ürün çeşitliliğimize yeni ürünler ekleyerek markamızı canlı tutmak hedefimizdir. Tüm ürünlerimiz tasarım aşamasında Intertek firması tarafındanEN71-1-2-3ve diğer gerekli testlerle onaylanarak, oyuncak yönetmeliğine ve standartlarına uygun şekilde üretilir.


MİSYONUMUZ

Misyonumuz ‘’Önce İnsan’’ vizyonu doğrultusunda, oyuncak üretim işine odaklanan Türkiye’de en iyi ihracat yapan şirket olmaktır.

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımız olan tedarikçilerimiz ve faaliyet gösterdiğimiz müşterilerimizle büyümek ve üretmek için yatırımlar yapmayı amaçlıyoruz ve yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

Çalışma hayatını düzenlemek, çalışma barışını sağlamak, iş sağlığı ve güvenliğinin geliştiren tedbirler almak, toplumun tüm kesimlerinin sosyal güvenliğini sağlayacak ve istihdamı arttıracak şartları geliştirme, işçilerin çalışma hayatı ve sosyal güvenlikle ilgili hak ve menfaatlerini korumak ve bunları sürekli kılmaktır.


VİZYONUMUZ

Uçar Oyuncak sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktadır.

Çalışabilecek tüm insanların kurallara uygun ve barış içinde çalışabildiği, çalışma yaşamı sağlandığı bir ortam oluşturmaktadır.

Bu doğrultuda çevreyi korumaya ve topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla gerçekten sürdürebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.”

KALİTE OLMAZSA OLMAZ

Firmanın en önem verdiği şey kalite. Kalite, Uçar Oyuncak için olmazsa olmazların başında geliyor. Firmanın başındaki isim olan Efe Uçar, sektörde kalite ile eşdeğer görüldüklerini ifade ederek, “Kaliteden asla taviz vermeyiz. Büyümemizi kalite odaklı sürdürüyoruz” diyor.

Yatırımlarımızla göz dolduruyoruz

Efe Uçar, yatırımları ile göz doldurduklarını ifade ederek, geçmişte olduğu gibi bundan böyle de yatırım odaklı büyüyeceklerini sözlerine ekledi.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.