Dolu Oyuncak

Enhoş Oyuncak, üretimleriyle göz dolduruyor…!

1.787

Türkiye’nin oyuncak markası sıfatıyla herkesin takdirini kazanan Enhoş Oyuncak, üretimleriyle göz dolduruyor. 1974 yılında baba Kadir Tüvar tarafından kurulmuş olan firma, oyuncak sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyor. 38 yılı aşkın süredir oyuncak sektöründe bulunan firma, çeşitli oyuncak ve okul malzemelerinin yanı sıra çocuk gereçlerini de bünyesine almıştır.

Erdal Tüvar: Enhoş Oyujncak bir markadır, güvendir, kalitedir…!

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tüvar, “Bu süre içerisinde ürün modelleri ve kalitesiyle perakendecilerin ve çocukların beğenisini kazanıp toptan olarak yurt içi ve yurt dışı satışlarını büyüterek devam etmektedir. Şirketimiz yenilik ve kaliteyi ilke olarak benimsemiş olup, üretimini gelişmiş teknoloji ile yapmakta, kaliteden asla ödün vermemekte ve ürün modellerini çağa uygun olarak geliştirmektedir. Ürünlerimiz çocukların hayal gücü ve yeteneklerini geliştirmekle birlikte, çocuk ruh ve beden sağlığına uygun olup, ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tasarlanan tüm ürünler EnhoşToys bünyesindeki tasarımcılar ve kalıphane departmanı çalışanları tarafından kendi bünyemizde geliştirilmekle birlikte, marka ve tasarımlarımızın tümü tescillidir. Oyuncak sanayinde ürün yelpazemizle üzerimize düşen toplumsal görevi günümüzün en ileri teknolojisine uygun olarak yerine getirmenin kıvancını taşımaktayız.

Oyuncakta marka her şeyden önce gelir

Oyuncakta marka demek her şey demektir. Eğer marka olamamışsanız işiniz zor demektir. Enhoş, bir markadır. Türkiye’nin en önemli oyuncak markalarının başında gelmektedir. Biz, markalaşmaya çok büyük önem veriyoruz. Marka olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Kaliteden ödün veremeyiz

Türkiye, özellikle son dönemde yerli üretime çok büyük önem verdi. Ama biz Enhoş Oyuncak olarak taa 70’li yıllardan günümüze oyuncak üretiminde hep varımızı yoğumuzu birbirine katarak çalıştık. Bundan sonra da çalışacağız.

Enhoş Oyuncak’ta hedefler bitmez

Enhoş oyuncak ar-ge alışmalarıyla, yaptığı yatırımlarla sektörden kazandığını yine sektörüne aktarıyor. Üretimde yatırım olmazsa olmazlar arasındadır.

Renklerimiz ve kalitemiz farkımızdır

Tasarımlarımızdaki farkımız bizi ayıran en temel özelliktir. Enhoş Oyuncak’ın bu denli sevilmesinde renk, kalite, güven, dayanıklılık ve müşteri memnuniyeti ön plandadır” dedi.

 

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.