Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

İnovasyon ve kalitenin adı Güçlü Toys, gücünü ‘oyuncaklara duyduğu sevgi’den alıyor

Türkiye oyuncak sektöründe inovasyon denilince akla gelen ilk firmalardan olan Güçlü Toys, 1980 yılında bu yana ar-ge ve inovasyon odaklı yatırımlarla herkesin takdirini kazanıyor.

72

Türkiye oyuncak sektöründe inovasyon denilince akla gelen ilk firmalardan olan Güçlü Toys, 1980 yılında bu yana ar-ge ve inovasyon odaklı yatırımlarla herkesin takdirini kazanıyor. Güçlü Toys yetkilileri Editör Ahmet Doğan’a şu bilgileri verdi: “Firmamız 1980 yılında Necati Uğurluay tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Güçlü Oyuncak, güvenilir, başarılı ve tercih edilen bir firma olarak oyuncak sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır.

Sağlığa uygun ve kaliteli ürünler üretiyoruz

 

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunmak için sağlığa uygun ve kaliteli ürünler üreterek, EN71 standartlarına uygun CE sertifikalı geniş ürün portföyüyle hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz

12.000 m2 üretim alanı üzerine kurulu fabrikamızda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözeterek, gururla ülke ekonomisine yerli üretim ile katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

40 yıldır yüksek kalite ile üretim yapıyoruz

40 yıldır yüksek kalite ile üretim yapmakta olan firmamız, okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve sosyal yönden gelişimleri için son teknoloji trendleri ile çalışmaktadır.

50’den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz

50’den fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, üretim sistemlerini dünya standartlarında tutmak için daima günümüz teknolojisi ile kendini yenilemektedir. Hedefimiz, yenilikçi ve çevreye duyarlı ürünlerimizle, tüm çocuklara ulaşıp, öncelikle onların sağlıklarını gözeterek yaratıcılıklarını geliştirmek, oynarken öğrenmelerini sağlamaktır. Sürekli genişleyen ürün çeşitliliğimizle, çocuklarımız her zaman mutlu!

Ürün çeşidi sürekli genişliyor

Güçlü Oyuncak, her çocuğa uygun kamyon ve dozerler, traktörler, iş ve yol setleri, pusetler, çay ve mutfak setleri, mama sandalyeleri, ütü masaları, pota çeşitleri, bulmacalar, güçlü bloklar (dört boy), resimli ve harfli eğitici bloklar, kum ve deniz oyuncakları, el arabaları ve benzeri plastik oyuncakların yanında bisiklet, ilk arabam ve pedallı araba gibi çocuk gereçleri ile ürün çeşitliliğini sürekli genişletmektedir. Markalar: Güçlü Plastik, Güçlü Oyuncak, Guclu Toys, Luckymoon, Hot Trucks, Selena, Little Champions, Cool Riders, Ground Machines, Learn for Fun, Block Land, Sun & Beach…

12.500 m2kapalı alan & 1.500 m2 açık alan fabrika

Beylikdüzü’ndeki 12.500 m2kapalı alan & 1.500 m2 açık alan fabrikamızda üretim üretime devam etmektedir.

Son teknoloji ile ürün portföyümüzü sürekli geliştirerek hizmet vermeyi misyon edindik

Çocuklarımız için en yüksek sağlık standartlarını ilke edinerek, onların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunabilmek için son teknoloji ile ürün portföyümüzü sürekli geliştirerek hizmet vermek. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en yüksek faydayı sağlamak için çevre dostu, sağlıklı ve güvenilir ürünleri sunmak firmamızın değişmez prensibidir.

Oyuncak üretimi yapan lider kuruluş olmak vizyonumuzu oluşturuyor

Türkiye ve yurt dışında, dünya standartlarında çevreye duyarlı oyuncak üretimi yapan lider kuruluş olmak. Müşteri memnuniyetini gözeterek, çalışanlar tarafından tercih edilen firma olarak sürekli kaliteli üretimi sağlamak.

Stratejilerimizin başında ‘İnovasyon lideri olmak’ geliyor

İnovasyon lideri olmak

Çevreci ürünler yaratmak

Satış ve satış sonrası hizmetlerde sektör lideri olmak

Sektörde calısanlar tarafından tercih edilen firma olmak.”

Güçlü Toys’un gücünü ‘oyuncakların sevgisinden’, yaptığı işe olan aşkından, müşterileri memnuniyetine verdiği önemden aldığı ortada… Firmanın yönetim kurulu başkanı Necati Uğurluay, oyuncak sektöründe niş ürünlerin yer alması gerektiğini ifade ediyor. Uğurluay, sektörün birlik içinde hareket etmesi gerektiğine de vurgu yaparak, Güçlü Toys’un tüm gücüyle sektörün geleceği için çalıştığını belirtiyor.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.