Selay Oyuncak Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Fen Toys Dede Oyuncak 1

TOYİKİ Oyuncak, sektörün en sevilen perakende mağazası olacak

76

Oyuncak sektörümüzde her geçen gün yeni, kaliteli, elit mağazalar ortaya çıkıyor. Bu yeni mağazalar hem sektörün kalitesini artırıyor hem de sektörü bir üst levele taşıyor.

TOYİKİ Oyuncak İzmir’e katma değer sunacak

İzmir’de açılacak olan Toyiki Mağazaları İzmir’in marka kalitesini artıracak. Toyiki Mağazaları, kaliteyi en iyi şekilde çocuklara sunacak.

TOYİKİ Mağazaları çocukların ikinci adresi olacak

Çocukların ikinci adresi olmayı hedefleyen Toyiki Mağazaları, birbirinden kaliteli, eğlenceli, yeni ve piyasada trend olan oyuncakları çocuklara sunacak.

Mahmut Özpolat: Oyuncak sektörünün gülen yüzü, neşesi olacağız

Toyiki Genel Müdürü Mahmut Özpolat şöyle konuştu: “Oyuncak sektörünün gülen yüzü, neşesi olacağız. Uzun yıllardır sektörün içerisindeyim. Çekirdekten yetiştim. Perakende sektörünün kendine münhasır birtakım özellikleri var. Bu özellikleri bilmeden doğru perakende yapılamaz. Bizim en büyük şansımız perakendeyi bilmek ve belki de perakendeden yetişmek, pişmek.

İzmir’e kaliteyi sunacağız

İzmir, gerek bizim için gerekse de tüm Türkiye için son derece özel bir yer. İzmir’in perakende alışkanlığı İstanbul ve Ankara’dan daha farklı. Bunu bildiğimiz için İzmir’i çok önemsiyoruz. Toyiki Oyuncak olarak İzmir yapılanmamızı 2021 yılı içerisinde tamamlıyor olacağız.

Çocukların ikinci adresi olmaya geliyoruz

Biz, oyuncakçılar olarak ebeveynler ve çocuklarla iletişim halindeyiz. Dolayısıyla bizlerin çok naif, ince ve elit olmamız lazım. Biz de Toyiki Oyuncak olarak çocuklarımızın ikinci adresi olmaya geliyoruz. Oyuncak, çocuk gelişiminde son derece önemlidir. Bu bilinçle hareket ediyoruz.

2022’de TOYİKİ mağazalarımızın sayısını 10’a çıkaracağız

İlk şubemizi 1 Nisan 2019 tarihinde Torbalı’da Kipa AVM’de açtık. 2. şubemiz Çiğli Kipa’da 15 Mart 2021 tarihinde açılmış olacak.3 şubemiz 1 Mayıs 2021’de Gaziemir Kipa’da açılacak.  Görüşmeleri devam eden yeni lokasyonlarla beraber şube sayımızı 2022’de 10 çıkarıp perakende mağazacılıktaki yerimizi almış olacağız.

İzmir dışında farklı şehirlerde ve lokasyonlarda mağazalaşmaya gideceğiz

Ülkemiz oyuncak sektörü son derece dinamik bir sektör. TOYİKİ mağazalarımızı İzmir dışında farklı şehir ve lokasyonlarda da oluşturacağız. Firma olarak master planlarımızı ve fizibilite çalışmalarımızı oluşturduk. İstanbul başta olmak üzere, Ankara gibi önemli şehirlerimiz planlarımız dahilinde yer alıyor.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

elazığ masaj

Yoruma kapalı.