Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Polesie 1 4

Yüksel: Oyuncakların ve Şekerlerin Sihirli Dünyası Lolliboni Candy Toys, yeni ürünleri ile fark yaratıyor

357

Ülkemizin önemli firmalarından Lolliboni Candy Toys, yeni ürünleri ve yeni hedefleri ile sektörde konuşulmayı sürdürüyor. Konu hakkında Editör Ahmet Doğan’ın sorularını yanıtlayan Lolliboni Candy Toys Genel Müdürü Yiğit Emre Yüksel, “Lolliboni A.Ş olarak işe başladığımız zamandan bu güne kadar gerek fabrika metrekaremiz gerekse üretim hatlarımızda ve ürün çeşitliliğimizde artışlar olmuştur. Bu çeşitlilik ve büyüme ile doğru orantılı olarak satışlarımızın artırılmasına yönelik birtakım adımlar atmaktayız.

Bayi satış ağımızı genişleteceğiz

Bunun başında firmamızın bayi satış ağını genişletmek ve yeni ürünlerimizi daha fazla çocuğa ulaştırmak adınaTürkiye genelinde çalışmalar gerçekleştirilmiş bulunuyoruz. Ürün gamımızı elimizdeki lisanslar ve markalar ile özleştirerek genişletmek hedefimize ulaşmaktaki en büyük çalışma konumuz. Türkiye’nin en ücra köşesindeki noktadan megakent noktalarına kadar her nokta da raflarda yer almayı hedefliyoruz. Her geçen gün değişen trendleri takip ederek ve yeni bayileri bünyemize ekleyerek ve birçok zincir mağaza ile anlaşmalarımızı yaparak yola devam ediyoruz.

LolliboniCandyToys’un büyüme hedefi

Oyuncakların ve Şekerlerin Sihirli Dünyası sloganı ile oyuncaklı şeker sektöründe üretim kapasitemize yapmış olduğumuz yatırımlar ile pazar payımızı oldukça arttırmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz yeni anlaşmalarla birçok noktada ürünlerimizin bulunabilirliğini ve ihracat kapasitemize yeni ülkeler ekleyerek arttırdık.

BALIMSULTAN markamız ile akide şekeri üretimine başladık

2021 yılında BALIMSULTAN markamız ile akide şekeri üretimine başladık. Akide şekeri çeşitlerimiz raflarda yerlerini alırken biz de büyümeye devam ederek lokum, krokan gibi ürünleri piyasaya sunmak için son sürat çalışmalara devam etmekteyiz. Yeni lisans anlaşmalarımız ile yeni ürünler çok yakında piyasada yerini bulacaktır.

2021 hedeflerimiz arasında daha çok ülkede yer almak var

2021 yılı firma olarak yatırım ve satış  odaklı ilerlemeye devam edeceğiz. Yurtiçi Satış ağımızı genişletip , ihracat hedeflerimizi artırarak daha çok ülkede raflarda yerimizi almak istiyoruz.   Ürünlerimizde içerisinde kullanılan ürünlerde kullanılan hammaddeler ve oyuncaklarımız testlerden geçerek EN71 sertifikalarına sahiptir. Firmamız uluslararası; CE, ISO9001, ISO14001, ISO22000, ISO18001 , HELAL sertifikalarımız ile kaliteden ödün vermeden yatırımlarına devam edecektir.

Fuara katıldık ve her şeye rağmen fuar verimli geçti

Antalya’da gerçekleşen fuar ve satış organizasyonlarına katıldık. Fuarlar pandemi gölgesinde geçtiği için geçen senelerdeki tadı yoktu. Ancak yeni müşteriler ile tanışmak ve yeni ürünlerimiz tanıtmak için firmamız adına faydalı oldu.

Bu zorlu süreçte yeni yatırımlar yeni ürünler dedik…!

Bu pandemi herkesin büyük dersler çıkardığı, zor zamanlardan geçtiği ve hala geçmekte olduğu bir dönem. Biz bu dönemi elimizden geldiğince yeni yatırımlar, yeni ürünler, yeni markalar çıkartarak büyüme odaklı olarak bitirmeye çalışıyoruz.

ÖZEL HABER

Ahmet Doğan-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.