Matrax Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Ayşe Köse Yazdı: Bayram oyuncakları

Şeker bayramı. Ne güzel ne tatlı bir ismi var. İnsanın içine neşe saçıyor. Şeker gibi bayram. Bayramların yeri başkadır. Çocuklar için ise bambaşkadır.

11

Şeker bayramı. Ne güzel ne tatlı bir ismi var. İnsanın içine neşe saçıyor. Şeker gibi bayram. Bayramların yeri başkadır. Çocuklar için ise bambaşkadır. En güzel yanı da hediye oyuncaklar almalarıdır. Verdiğiniz bayram harçlığı oyuncak kadar mutlu edemez. Çünkü çocuğun işi gücü oyun, oyuncaktır. Minicik bir oyuncak değeri yüksek bir paradan daha kıymetlidir onun için. Oyuncağı alır almaz oynamaya başlar büyük bir mutlulukla.

Peki nedir bayram oyuncakları?

Kimine göre bir bebek, kimine göre uzaktan kumandalı araba, kimine göre Barbie evi, kimine göre doktor seti, kimine göre bebek arabası, kimine göre mutfak seti, kimine göre polis arabası… Kısacası bayramda alınan, yüzleri güldüren, mutlu eden bütün oyuncaklar bayram oyuncağıdır. Bu yüzden bayram oyuncağı diye tek bir oyuncak yoktur. Göremezsiniz hiçbir oyuncakçıda. Bayramda verdiğiniz bütün oyuncaklar bayram oyuncağı olur. Siz de bayram oyuncağı alın çocuklara. Siz bayram harçlığı da verseniz onlar zaten oyuncak alacaktır. Belki bir traktör, belki bir Ponny,  belki bir Şimşek Mcqueen… Şeker tadında bayram geçirmeniz dileğiyle. Herkese sağlıklı, mutlu bayramlar dilerim.

Ayşe Köse-Öğretmen-Yazar

OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Yoruma kapalı.