Dolu Oyuncak

Ayşe Köse yazdı: Su kaydırağı

Sıcak havaların vazgeçilmezi, en sevileni, en eğlendireni bir oyuncaktır. Su kaydırağı otellerde veya tatil köylerinde eğlence parklarında çocukların kayması için kullanılan bir kaydırak türüdür.

Sıcak havaların vazgeçilmezi, en sevileni, en eğlendireni bir oyuncaktır. Su kaydırağı otellerde veya tatil köylerinde eğlence parklarında çocukların kayması için kullanılan bir kaydırak türüdür. Sadece çocuklar mı kayar peki? O eskidendi. Şimdi büyük küçük herkesin eğlence aracı oldu tatillerde. Çocuklar gibi eğlendiğimiz bir aktivite. Hatta iddia ediyorum çocuklardan daha çok eğleniyoruz.

Kaydırak, Charles Wicksteed tarafından ilk kez 1922 yılında Wicksteed Park ‘a kurulmuştur

Kaydırak, Charles Wicksteed tarafından ilk kez 1922 yılında Wicksteed Park ‘a kurulmuştur. Su kaydırağın düz , kıvrımlı, tünel şeklinde vb. daha küçük çocuklara ve daha büyük çocuklara hitap edecek şekilde çeşitleri vardır. Su ile olan etkileşim çocuğu rahatlatmakta ve gelişimini her yönde desteklemektedir. Güvenli olmak kaydı ile su ile ilgili aktivitelerde çocuklar serbest bırakılmalıdır. Bu yüzden gideceğiniz yerin güvenli olması çok önemlidir. Herkese iyi , sağlıklı, mutlu haftalar dilerim.

Ayşe Köse-Öğretmen-Yazar

OYUNCAKHABER

Yoruma kapalı.