Cese Toys Kampanya 1

Dolu Oyuncak

Kedi Ahmet Yazdı: Buralardan bir ‘Kedi’ geçti

136

Ben, nam-ı değer Kedi Ahmet… Uzun zamandır sizlerle beraber olamadığım için çok üzgünüm, ama yılların verdiği beraberlikten mutlu oldum ve olacağım. Sizleri seviyor ve özlüyorum. Belki bu yazım son yazım olabilir…. Nedeni sağlık ve sıhhat, yılların birikimi her neyse.

Yıllardır bu piyasayı acısı tatlısıyla yaşadım

Yıllardır bu piyasalardayım. Ama acısıyla tatlısıyla yaşadım. Ama inanın bu tatları zor unuturum. Nasıl unuturum? Onu da bilmiyorum. Çok kişi elimden geçti… Fakiri zengini… Benim fikirlerime ve verdiğim akla saygı gösterdikleri için onlara çok teşekkür ederim. İnanın birçok kişiyi elinden tutup ayağa kaldırmış insan olarak çok mutluyum. Ama onların sayesinde  ben de bu piyasalarda yerimi aldım. Kimsenin tavuğuna kış demedim. Kimsenin işinde gözüm olmadı. Kendi yağımda kavruldum. Tam tamına kendimi bildim bileli 50 sene bu piyasalardan ekmek yedim ve ekmek yedirdim. İnanın çok mutluyum ve huzurluyum. İnanın beni saydılar ve sevdiler. Nereye gidersem gideyim rahatlıkla her kapıdan içeri girer ve giriyorum. Bu, ne kadar güzel bir şey ki beni daha da huzur verip hayata bağlıyor. Allah nasip ederse ocak ayında 70 yaşıma girip bir efsane olmaya hazırlanıyorum.

Hakkınızı helal edin


En çok sevdiğim şey nedir biliyor musunuz? Ben bu işe baslarken abilerime büyüklerime mal satıyordum, yıllar geçti hep ayni sektördeyim… Şimdi de çocuklarına mal pazarlıyorum. Diyorlar ki abi sen bizim de çocuklarımıza mal satarsın… Ben diyorum o kadar da değil artık.  Bir yolun sonu var… Ne derler ömür biter yol bitmez… Hakikaten öyle. Her neyse yine de mutluyum, çok insan yetiştirdim ve bir çok firmaya yardımım dokunduysa ne mutlu bana. İnanıyorum beni seven çok kişi var. O yüzden sayenizde ayaktayım ve ayakta kalacağıma inanıyorum. Belki bu yazım, son yazım olabilir. Az da olsa duygularımı sizlere aktardım. İnşallah beni anlamışsınızdır. Günün birinde belki yıllar sonra veya bugün inanıyorum ki; “BURALARDAN BIR KEDİ GEÇTİ” dersiniz. Bana bu kelimeler de yeter… Benim en büyük zenginliğim bu. Gerisi teferruat. Ayrıca KEDİ BİR MARKADIR VE YILLAR DA GEÇSE ÖLÜMSÜZ OLARAK KALACAKTIR. Sizleri seviyorum bir kusurum varsa da hakkinizi helal ediniz.

SAYGILARIMLA

AHMET ŞUNGAR
( KEDİ )

ÖZEL HABER-OYUNCAKHABER

Share and Enjoy !

Shares

Yoruma kapalı.